Marso Nyíregyházi KK – Falco KC Szombathely

96:75

vége (21:19, 42:39, 74:54)

27.02.2015, 18:30 • Bujtosi Szabadidő Csarnok - Nyíregyháza • Nagy Gábor

Szoros volt a meccs nagyon sokáig, de a második félidőben teljesen felőrölték a Falco együttesét. Nagyon pontatlanul kezdett a 3. negyedben játszani a vendég csapat és ezt semmivel nem tudták kompenzálni.
Az NYKK együttese büszke lehet magára, mert nem csak pontosan dobtak, de jól és okosan is játszottak szinte végig. Kivételesen kevés hibával játszott a Nyíregyháza. (20:11:41)

Végül könnyedén nyert a Nyíregyháza, ráadásul minden negyedet megnyertek a hazaiak!

40:00

Mérkőzés vége. (96:75)

39:43

A végén gyorsan potyognak már a kettesek. (96:75)

39:01

Kósa Dániel újonc, és most pályára is lép elsőként. (92:71)

38:56

Perl könnyű ziccere a leindításnál. (92:71)

37:55

Felemás hazai büntetők után Bus beszórja a vonalról mind a kettő dobását. (92:69)

36:50

Will a jobb sarokból szerez távoli kettest. (89:67)

36:14

Kolaric ziccere után Bus dob nagy triplát jobbról. (89:65)

35:30

Felemás vendég büntetőzés után Kolaric közeli kettese. (87:62)

34:48

Újabb gyors pontváltás, de már 25 pont a hazai előny. (85:61)

34:16

Vaszojevics zsákol egy kézzel nagyot! Időt is kér a Falco. (83:59)

32:50

Kósa lerohanás után jó ziccert dob. (79:57)

31:53

Krisztanovics két büntetőből egyet dob be. (77:57)

31:41

Okos támadás végén Kolaric tripla balról. (77:56)

30:42

Váradi szép ziccere nehéz helyzetben. (74:56)

30:01

Elkezdődött a negyedik negyed. (74:54)

30:00

Befejeződött a harmadik negyed. (74:54)

29:59

Taylor dobja el nagyon távolról a negyed végénél utolsó másodpercben, és beesik a hármas! (74:54)

96:75

Marso Nyíregyházi KK: 4 Kósa, 5 Molnár, 6 Czura, 7 Helmeczi, 8 Nagy, 9 Taylor, 10 Savic, 11 Kolaric, 12 Hujdurovic, 13 Lajsz, 14 Vaszojevic, 20 Kósa Dániel

Falco KC Szombathely: 4 Doyne,6 Simon, 7 Bus, 9 Perl, 10 Váradi, 11 Will, 12 Hódi, 14 Covington, 15 Krisztanovics, 21 Bognár, 25 Kovács, 31 Dukic, 33 Hall.