Barclays Premier League

West Bromwich Albion – Southampton FC

1:0

vége (1:0)

28.02.2015, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

Alig egy perc elteltével máris vezetést szerzett a West Brom, nem sejtettük, hogy az ezt követő összesen 97 perc nem hoz újabb találatot. A harmadik helyért folyó harcban ez most nagy csapás a Southamptonnak, a Manchester United ugyanis nyerni tudott ma, így a ManU kerül a harmadik helyre és az Arsenal is ott ólálkodik már a dobogó közvetlen közelében. A Tottenham és a Liverpool pedig szintén megelőzheti a Sotont.

West Bromwich Albion – Southampton: 1-0!
---- (17:57:31)

90+6

90+5

Maratoni lesz ez a mérkőzés, már az első játékrészben is volt három percnél is több ráadás. 100 perc lesz a 90 helyett hamarosan.

90+3

Ismét jócskán hosszabbítanak, de vészesen fogy a Soton reménye a pontszerzésre.

90

Elérkeztünk az utolsó perchez a rendes játékidőben, vezet a WBA!

89

Brown helyett Baird folytatja az utolsó percekre a hazai csapatban.

87

A meccs hajrájához érkeztünk, őrzi egy gólos előnyét a West Brom.

83

Sessegnon kap sárgát, el akarta játszani a tizenegyest, rajtavesztett.

79

A korai góloknál mindig ez a veszély, hogy az esélytelenebb csapat, ha vezetést szerez, ráül az eredményre. 5:10 a lövésarány és végre először a kaput is eltalálta a Soton.

75

Tadic le, Long be a vendégeknél.

73

Sessegnon érkezik Morrison helyére a hazaiaknál.

70

Fokozza a tempót a Soton, már megvan a 8. lövés is, de elképesztő módon továbbra sincsen kaput eltaláló kísérlete a vendégeknek!

68

Foster, a hazai kapus időhúzásért kap sárga lapot.

57

Mulumbu érkezett Berahino helyére az első hazai csereként.

54

Az első nyolc percben nincs újabb kapura lövési kísérlet, maradt a 4:6-os arány.

46

Wanyama le, Davis be a szünetben. Vendég csere.

46

Igen gyors góllal szerzett vezetést a West Brom és hiába volt eleinte nyomasztó, majd enyhébb mezőnyfölényben a Southampton, betalálnia nem sikerült. Sőt, inkább a WBA állt közelebb a gólhoz a 4:6-os lövésarány ellenére. A West Brom három lövése ment kapura, a Sotontól a hatból egy sem.

WBA – Southampton: 1-0, a szünet után folytatjuk!