27:39

vége (15:22)

01.03.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:19:48)
Fölényes győzelmet aratott az alsóházi rangadón a Vác is a Szeged otthonában. A hazai védekezés ma nem tudott felnőni a feladathoz, már az első félidő gólzuhatagában elhúzott ellenfelétől a Hornyák, Dakos és Szondi vezette Vác. A második félidő hajrájában a vendégeknek már az is belefért, hogy javarészt a második sorukat játszassák. A szegediek küzdöttek ugyan, de ma nem volt esélyük a pontszerzésre.

60

Mérkőzés vége. (27:39)

60

Az utolsó pillanatban HÁMORI lő még jobb kettőből a bal alsó sarokba. (27:39)

60

A túloldalon SZABÓ lő a hosszúba a bal szélről. (27:38)

60

HÁMORI jobb kettőben betörve lő a hosszú felső sarokba. (26:38)

59

LACKOVIC Sztranyan mellett lövi a büntetőt a bal alsó sarokba. (26:37)

59

Pelczédert ki is küldték két percre. (25:37)

59

Stefanovic eladott labdája után a ziccerben kapura törő Hárs harcol ki hetest. (25:37)

59

Aront küldik ki két percre, Pelczédernek csapott oda. (25:37)

58

Csoknyai a jobb kapufára lövi a büntetőt, a labda a váciaké. (25:37)

58

Aron bejátszása után Selmeci harcol ki hetest beállóban. (25:37)

57

A túloldalon STEFANOVIC talál be átlövésből középről. (25:37)

57

A sarokdobás után a középen betörő LACKOVIC lő a bal felső sarokba. (25:36)

57

Lackovic átlövése a sáncról pattan a jobb sarok mellé. (24:36)

56

Aron belemenése után Hansághy ejt a jobb szélről a felső kapufára, a hazaiaké a kipattanó. (24:36)

55

Stefanovic passzával HÁMORI tör be szépen középen, s a bal sarokba lő. (24:36)

55

Vendég időkérés. (24:35)

27:39

Szeged KKSE: 1 Dobó, 55 Futaki – 4 Hárs, 5 Lackovic, 7 Aron, 8 Barján, 15 Zsilák, 18 Csoknyai, 19 Selmeci, 23 Termány, 77 Szabó, 86 Hódi, 95 Kiss. Edző: Marosán György

Ipress Center-Vác: 1 Balog, 12 Sztranyan, 16 Bíró – 2 Tóth, 5 Hámori, 6 Farkas, 8 Pelczéder, 10 Hansághy, 15 Szenes, 17 Jovetic, 18 Fülöp, 22 Dakos, 27 Stefanovic, 28 Szondi, 31 Hornyák, 96 Helembai. Edző: Ottó Katalin

Játékvezetők: Bán Tamás, Szloska Ernő Krisztián