Ferencvárosi Torna Club – Szigetszentmiklósi TK-Erima

7:1

vége (5:0)

17.03.2015, 18:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • Juhász Attila

A második félidőben már nem rendezett olyan gólfesztivált a Fradi mint az elsőben, sőt a Szigetszentmiklós a végén szépíteni tudott, ám a továbbjutás így sem lehet kérdéses az áprilisi visszavágó előtt!
Köszönjük a kedves figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (19:53:12)

90+2

90+1

Nalepa próbált még nmeg sarkalni a vendégek ötösén, de ebből nem lett gól!

90

A Szigetszentmiklós gólt szerzett!
Gólszerző BENKŐ. Pollák tette balról középre a labdát, ahol a csereként pályára lépő BENKŐ KRISTIAN senkitől sem zavartatva lőhetett kapura és a labda Jova lábát is érintve pattant a bal alsó sarokba! 7-1

89

Kukuruzovic sarokrúgása után Sánta nem tudta elsőre megfogni a labdát, végül kapott egy szabadrúgást!

88

Böde 18 méteres, jobblábas lövése vágódott még szögletre!

87

Nagy Dániel tett még egy kísérletet a gólszerzésre, de mintegy 14 méteres, jobblábas lövése után a labda elszállt az SZTK kapuja felett.

86

Már csak adogatnak inkább a felező táján a ferencvárosiak.

84

A sarokrúgást követően ezúttal felszabadult a vendégek kapuja.

83

Bönig labdája Puskásról pattant szögletre.

82

Csukics kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

81

Pollák bal oldali beadását vágta ki a hazai védelem.

79

A jobb szélen próbálkozó Benkő elől tisztázott a Fradi védelme!

79

A pontrúgásból Kukuruzovic ballal a kapu fölé emelte a labdát!

78

17 méterről, jó pozíciból rúghat szabadot a Fradi.

76

Csere a Szigetszentmiklósi TK-Erima-nél/nál: lemegy Szabó B., bejön Szini.

76

Varga Roland harcolt ki egy szögletet a jobb oldalon.

74

Bönig bal oldali, lövésszerű beadását előbb a védők mentették, majd a német balhátvéd újra visszatette a labdát, de ekkor már Sánta hárított.

73

Böde tört be a szigetiek 16-osán belülre, de túlcselezte magát, így oda lett a lehetőség.

7:1

vége (5:0)

Gólok: 5. Ugrai, 10. Busai, 15. Lauth, 27. Lauth, 43. Busai, 46. Busai, 64. Kukuruzovic (bünt.) – 90. Benkő

Lapok:   34. Busai (FTC), 57. Nalepa (FTC), 82. Csukics (FTC) – 63. Tóth F. (SZTK)

Ferencvárosi Torna Club: Jova – Dilaver (Nalepa, a szünetben), Batik, Pavlovic (Mateos, a szünetben), Bönig – Gyömbér (Varga R., a 65.), Kukuruzovic – Nagy Dániel, Busai (Csukics, a 65.), Ugrai – Lauth (Böde, a szünetben). Vezetőedző: Thomas Doll
Cserék: Kurucz (kapus), Böde, Csukics, Nalepa, Mateos, Ramírez, Varga R.

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Puskás, Tóth F., Vágó, Benkő-Bíró (Pollák, a szünetben) – Barna (Kornis, a szünetben), Domokos (Benkő, a 68.) – Jasarevic (Sipos, a 68.), Hevesi-Tóth, Kollega – Szabó B. (Szini, a 76.) Vezetőedző: Székely Tibor
Cserék: Horváth L.(kapus), Kállai, Kornis, Pollák, Benkő, Szini, Sipos

Játékvezetők: Nazsa Tamás (Horváth Róbert, Szilágyi Norbert; 4.jv.: Karakó Ferenc)