DVSC - TVP AQUATICUM – Esercito-FIGH Futura Roma

27:30

vége (15:14)

27.03.2015, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Zoltán Horváth

Háromgólos vereséget szenvedett a DVSC az olasz válogatott ellen. A meccs kulcsa a rengeteg hiba volt, amit a második félidőben a vendégek tudtak jobban leredukálni, így végül teljesen megérdemelten nyerték meg ezt az összecsapást. A Loki játszott egy felkészülési meccset egy hajtós, lelkes ellenféllel szemben, ennél több szót nem érdemes részükről pazarolni erre a találkozóra.

Köszönöm mai, megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (19:28:31)

60

Mérkőzés vége. (27:30)

60

Kiss Bernadett véd még egyet. (27:30)

60

Vendég időkérés. 9 másodperc maradt. Marco Trespidi gratulál csapatának. (27:30)

60

SISKA PÁLMA szép testcsel után szabadon lőhet ziccert. (27:30)

59

ANIKA NIEDERWIESER szerzi a 30. római gólt. (26:30)

59

SISKA PÁLMA értékesít egy hetest. (26:29)

58

ANIKA NIEDERWIESER eldönti a meccset. Az olaszok legalábbis úgy örülnek ennek az emberhátrányos gólnak. (25:29)

58

SISKA PÁLMA szépít, de nagyon fogy az idő. (25:28)

57

Ez volt Gheorghe harmadik kétperces büntetése. (24:28)

57

A gyorsindításnál Szilágyit rántja le Cristina Gheorghe, ez is két perc. (24:28)

57

Érthetetlen labdaeladás az olaszoknál is. (24:28)

56

Prunster véd, megint az olaszok támadhatnak. (24:28)

56

Megint a szélről lő emberhátrányos gólt a Roma: ALEXANDRA RAVASZ talál be. (24:28)