98:95

vége (28:23, 53:46, 77:78)

29.03.2015, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:38:49)
Hatalmas csatában remek meccsen győzte le idén már másodszor is hazai pályán a Szedeák a Falco csapatát, joggal zúg tehát a "Szép volt fiúk!" az újszegedi csarnokban. Az első negyed jelentős része, s a harmadik etap zöme a vendégeké volt ugyan, de a másodikat és a negyediket meg tudta nyomni a Szedeák, nagyot harcoltak a hazaiak, mindig vissza tudták küzdeni magukat, s összességében megérdemelt győzelmet arattak a pontgazdag, végig izgalmas és kiélezett mérkőzésen.

40:00

Mérkőzés vége. (98:95)

39:59

Egy leindításból még Will dob ziccert a palánk alól a legvégén. (98:95)

39:56

Molnár András szerelte Martinicot, végigloholt a pályán, s bedobta a ziccert. (98:93)

39:49

11,3 másodperc van hátra, tripla kell a szombathelyieknek. (96:93)

39:49

Vendég időkérés. (96:93)

39:49

Kuntic bedobja a másodikat is. (96:93)

39:49

Kuntic bedobja az első büntetőt. (95:93)

39:49

Kunticot azonnal faultolják, büntetők jönnek. (94:93)

39:49

Dukics triplája kiszédül a bal szélről, Molnár András szerzi meg a labdát. (94:93)

39:26

Rossz passz Balaban felé, megszerzik a labdát a vendégek! (94:93)

39:07

Váradi rövid tempója után Ciricé a lepattanó! (94:93)

38:42

Molnár András triplája nem jó a jobb szélről, a vendégeké a labda. (94:93)

38:27

Kuntic passza után Balabant faultolják. (94:93)

38:00

Hazai időkérés. (94:93)

38:00

Eladott hazai labda után a lerohanás végén Dukics talál be ziccerben a palánk alól. (94:93)