MTK-Budapest – Érd

21:26

vége (14:13)

29.03.2015, 13:45 • Audi Aréna, Győr • Tóth Gábor

50 percen keresztül nagyon jól tartotta magát a bonzmeccsen az MTK, sőt három góllal is vezettek a második félidő derekán, de a hajrát jobban bírta a nagyobb játékerővel rendelkező Érd, pontosabban lőttek, és hatékonyabban is védekeztek az elfáradó MTK-val szemben, így megérdemelten nyerték a meccset, és szerezték meg a harmadik helyet a Magyar Kupában. (15:10:14)

60

Mérkőzés vége. (21:26)

60

Kovács Anna estében lő mellé, de szabaddobást kap, támadó fault az Érdnél, de az MTK már nem tud a kapuba találni a túloldalon. (21:26)

60

Khouildi adja el a labdát, jöhet az Érd. (21:26)

59

Szekeres áll ki harmadszor, már nem is jöhet vissza. (21:26)

59

KLIVINYI szerez labdát, végig is viszi, belövi a ziccert. (21:26)

58

KPEZ beállóból szerzi a nyolcadik gólját. (21:25)

57

Valovics lő kiszorított helyzetből a kapusba, jöhet az Érd. (21:24)

56

Blazek fogja Krpez büntetőjét. (21:24)

56

Kovács áll ki az MTK-ból, Schatzlt akadályozta ziccerben, hetes jön. (21:24)

56

Szabó Edina kér időt. (21:24)

56

Klivinyi adja el a labdát, CSUKA kapja Valovics indítását, be is lövi a ziccert, 20 másodperccel előtte a kapufát találta el. (21:24)

55

Schatzl lő a hosszú sarok mellé a szélről. (20:24)

54

Fekete is kiáll lerántásért, 5 az 5-ben a csapatok. (20:24)

54

Valovics lövését védi Janurik, de Szekeres kiáll lökésért, az Érdnél a labda. (20:24)

53

Időt is kér az MTK mestere. (20:24)

53

KLIVINYI egyre pontosabban céloz, néggyel megy már az Érd. (20:24)

53

Csuka átlövés zúg fölé, marad a labda az MTK-nál, Wolf ziccerben venné át a labdát, de a lábához ér, jöhet az Érd. (20:23)