DVSC - TVP AQUATICUM – Fehérvár KC

22:17

vége (14:10)

08.04.2015, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Zoltán Horváth

Parádés védekezéssel, elképesztő kapusteljesítménnyel, és a sikert jobban akarva nyerte meg a mérkőzést a sok sérülttel és beteggel küszködő Loki. A Fehérvár idén a második ötgólos vereségét szenvedi el a Hódosban, és lassan elkezdhet hátrafelé figyelni a Debrecenre.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, a végeredmény:

DVSC-TVP-Aquaticum–Fehérvár 22:17 (19:26:15)

60

Mérkőzés vége. (22:17)

60

HAJDÚCH CSENGE állítja be a végeredményt. (22:17)

60

Túl hosszú a passz Karacs irányába. (22:16)

60

Hazai labdaszerzés. (22:16)

59

Eladják a labdát a hazaiak. (22:16)

59

A kapufán csattan a fehérvári lövés, a Debrecené a labda. (22:16)

59

Kiss Éva véd. (22:16)

58

Újabb saját nevelésű debreceni a pályán: Kiss Bernadett váltja a parádésan védő Horváth-Pásztor Bettinát. (22:16)

58

CSÁKI VIKTÓRIA szépít. (22:16)

58

Bobana Klikovac szerez labdát, de azzal a lendülettel el is adja. (22:15)

57

A fiatal Karacs Jázmin életében először lép pályára a Lokiban, naná, hogy rögtön rá játsszák az első figurát a hazaiak, de kiszorított szögből a kapufa élét találja el a szélső. (22:15)

56

Hazai labdaszerzés. (22:15)

56

SZILÁGYI ÁGNES a szélről eredményes, ezzel valószínűleg végérvényesen eldőlt a meccs. (22:15)

55

Hazai időkérés. (21:15)

55

TANJA BOGOSAVLJEVIC lő gólt. (21:15)

55

Most viszont már megszerzi a labdát a Fehérvár. (21:14)

54

Horváth-Pásztor hosszú passza után Varsányi ront ziccert, de az oldalvonalon megy ki a labda Kiss védése után, így marad a hazaiaknál. (21:14)

54

Remek hazai védekezés emberhátrányban is, Bogosavljevic lövését blokkolják. (21:14)

53

Siska lövését Kiss Éva tolja fölé. (21:14)

52

Majdnem 10 perc után talál be ismét a Fehérvár. BECSÉRI KITTI használta ki az emberelőnyt. (21:14)

52

Bobana Klikovac volt kőkemény, de a két perc megint túlzónak tűnik. Könnyű szívvel osztogatják a kiállításokat a játékvezetők, de legalább mindkét oldalon következetesen. (21:13)

51

VARSÁNYI NÓRA marad üresen a szélen, meg is találják a társak, gól is a vége. (21:13)

51

Naná, hogy Horváth-Pásztor Bettina véd megint! (20:13)

50

Hétgólos debreceni vezetésnél folytatódik a játék. (20:13)

50

Bakó Botond kér időt. (20:13)

50

Kudor lő a keresztlécre nagy erővel. (20:13)

50

Shteriova megy föl magasra, de Horváth-Pásztor érezte, hova fog jönni a bomba. Ismét szép védés. (20:13)

49

Kiss Éva szed össze egy gazdátlan labdát. (20:13)

49

Horváth-Pásztor Bettina elképesztően nagyot véd megint! (20:13)

48

Majd Karnik ellen is. (20:13)

48

Horváth Bernadett ellen ítélnek belemenést. (20:13)

48

Messze még a vége, de egyre nehezebb helyzetben a Fehérvár: KARNIK SZABINA volt eredményes betörésből. (20:13)

47

Megint Horváth-Pásztor véd, ezúttal még csak bravúrra sem volt szükség. (19:13)

47

A másik oldalon KUDOR KITTI talál be gyorsan. (19:13)

47

Shteriova került ziccerbe, de Horváth-Pásztor Bettina mostanában mindent véd. (18:13)

46

Kudor passzát halássza le Shteriova. (18:13)

46

Horváth Bernadett kap kétperces kiállítást. Ennyire nem tűnt súlyosnak a szabálytalanság Siskával szemben. (18:13)

45

Mayer ziccerét Horváth-Pásztor Bettina védi. (18:13)

45

Karnik átlövését Kiss Éva tolja fölé. (18:13)

44

Shteriova kap blokkot, a debreceni fal pedig összeszedi a kipattanót. (18:13)

43

Mayer Szabina harcol ki megint kiállítást, Siska Pálmát büntetik. (18:13)

43

Szabaddobás a vendégek javára. (18:13)

43

Labdát szerez a fehérvári védelem. (18:13)

43

HORVÁTH BERNADETT szépít beállóból. (18:13)

42

Vendég időkérés. (18:12)

42

KARNIK SZABINA az ötödik gólját szerzi, a negyediket átlövésből. (18:12)

42

Tilinger kap jó blokkot ezúttal, Horváth-Pásztornál a labda. (17:12)

41

Siska adja el a labdát. (17:12)

41

Kudor lövését blokkolják. Sarokdobás a Debrecennek. (17:12)

40

Újabb jó védekezés és védés. Horváth-Pásztor és a teljes debreceni fal is dicsérhető. (17:12)

39

Viszont az újabb hazai labdaszerzés után a debreceni csapatkapitány, KUDOR KITTI kerül megint ziccerbe, és nem is ront. (17:12)

38

A középkezdést sikerül ellépniük a hazaiaknak, Kudor volt figyelmetlen. (16:12)

38

TILINGER TAMARA lövésébe csak beleérni tudott Horváth-Pásztor. (16:12)

38

Emberhátrányban támad a Fehérvár. Passzívak a vendégek. (16:11)

37

Karnik labdaszerzése után KUDOR KITTI fejezi be a leindítást góllal. (16:11)

37

Szilágyi ront a szélről emberhátrányban. (15:11)

36

Kudor került a földre a falban, Mayer Szabinát állítják ki, de nem biztos, hogy ő volt a szabálytalan. (15:11)

36

Kettős emberelőnyben adja el a labdát a vendégcsapat. (15:11)

36

Egy támadáson belül a második debreceni kiállítás: Bobana Klikovacot is leültetik két percre. (15:11)

35

Slakta Petrát állítják ki a játékvezetők két percre. (15:11)

35

Megint egy ötlettelen debreceni támadást zár le SISKA PÁLMA védhetetlen bombája. (15:11)

34

Bogosavljevic gyenge lövését Horváth-Pásztor tolja fölé. (14:11)

34

Három gyors támadás végződik technikai hibával. A Fehérváré a labda. (14:11)

33

TILINGER TAMARA nyitja a második félidő góljainak sorát. (14:11)

32

Horváth-Pásztor nagyon nagyot véd Hajdúch lövésénél. A kipattanó a vendégeké. (14:10)

32

Majd a Debrecentől is. (14:10)

32

A játékvezetők veszik el a labdát a Fehérvártól. (14:10)

31

Kimarad a távoli kísérlet, a kipattanó kisebb kavarodás után a vendégeké. (14:10)

31

Slakta szerez labdát. (14:10)

31

Fehérvári támadással indul a második játékrész. (14:10)

31

Elkezdődött a második félidő. (14:10)
Sokkal jobban kezdte a meccset a házigazda, az első percekben megszerzett négy-ötgólos debreceni előny a félidő végéig kitartott. A jó kapusteljesítmény, és az átlagon felüli átlövőjáték a hazai vezetés kulcsa eddig, de izgalmas folytatás, és végjáték várható.

30

Befejeződött az első félidő. (14:10)

30

Karnik lő mellé kiszorított helyzetből 3 másodperccel a vége előtt. (14:10)

30

Bogsavljevic lövését Horváth-Pásztor védi. (14:10)

30

Tilinger lő mellé, de faultolták. (14:10)

29

El is adja a labdát a DVSC. (14:10)

29

Tanabe veszi ki Kudort a játékból emberfogással. (14:10)

29

Horváth-Pásztor Bettina véd megint. (14:10)

29

Szép debreceni blokk, a sarokból jön a vendéggárda. (14:10)

28

A reklamáló Varga József kap sárga lapot. (14:10)

28

Karnik ziccerét a visszatérő Kiss Éva védi. (14:10)

28

Mayer Szabina a keresztlécre lő. (14:10)

27

SISKA PÁLMA a negyedik gólját szerzi Kudor remek passza után. (14:10)

27

HERR ANITA a gólszerző beállóból. (13:10)

26

KUDOR KITTI villan megint. (13:9)

26

CSÁKI VIKTÓRIA szerez gólt a szélről. (12:9)

25

Kudort fogják meg, de nincs szabaddobás, így a debreceni irányító ellen ítélnek lépéshibát. (12:8)

25

Már emberhátrányban támad a Loki. (12:8)

24

Horváth-Pásztor Bettina védi Tanabe ziccerét lélektanilag fontos pillanatban. (12:8)

24

Bárány Krisztina birkózta le Mayer Szabinát, a játékvezetők szerint két percet érően. (12:8)

24

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hajdúch (Fehérvár KC). (12:8)

23

BOBANA KLIKOVAC talál be beállóból. (12:8)

22

TILINGER TAMARA emberhátrányból eredményes. Jól játszik Tilinger. (11:8)

22

Elveszik a labdát a hazaiaktól a játékvezetők. Bogosavljevic visszajöhet, de még mindig emberelőnyben a Loki. (11:7)

22

Kudor okosan tört be megint, Yuki Tanabe megtámasztotta, amiért két perc jár. (11:7)

21

Slakta szerez labdát. (11:7)

21

KARNIK SZABINA értékesíti a hetest. (11:7)

20

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Horváth (Fehérvár KC). (10:7)

20

Kudor betörése ér hetest. (10:7)

20

Tanja Bogosavljevic áll ki két percre. (10:7)

20

TILINGER TAMARA hihetetlen sebességgel verte meg a teljes hazai falat, majd szerzett gólt. (10:7)

19

De végól SISKA PÁLMA megint átlövi a fehérvári falat. (10:6)

19

Karnik kap blokkot, remek most a vendégek védekezése. (9:6)

18

Karnik Szabina lő gólt, de belefújtak. Debreceni szabaddobás lesz. (9:6)

18

Bogosavljevicnek kellett lőnie, fölé durrantott az irányító. (9:6)

17

Hiába a debreceni labdaszerzés, visszafújják a játékvezetők. (9:6)

16

BOBANA KLIKOVAC kap remek labdát beállóban, és nem is ront a montenegrói játékos. (9:6)

16

A hazai technikai hibák visszahozták a meccsbe a vendégeket, és Horváth-Pásztor Bettina is elvesztette kicsit a fonalat. Varga József is vélhetően ezeket emeli ki az időkérése alatt. (8:6)

16

CSÁKI VIKTÓRIA kap jó labdát, és szerez könnyű gólt a szélről. (8:6)

15

Karnik visszajöhet, de újabb rossz passz a hazaiaktól. Jöhet a Fehérvár! (8:5)

15

TILINGER TAMARA szerez gólt átlövésből. (8:5)

14

Szörnyű passz: fehérvári kézben landolt a debreceni passz. (8:4)

14

Lépéshiba a vendégeknél. (8:4)

13

Eladott labda a hazaiaknál. (8:4)

13

Karnik Szabina kap két percet a gólnál elkövetett szabálytalanság miatt. (8:4)

13

TILINGER TAMARA lövése átcsúszik Horváth-Pásztor lábai közt. (8:4)

12

Védekezésben viszont nincs ellenszere a vendégeknek egyelőre: SLAKTA PETRA szerzi a második gólját. (8:3)

12

MAYER SZABINA lő gólt beállóból. Támadásban életre kelt a Fehérvár az időkérés óta. (7:3)

11

Remek Siska.blokk. A sarokból jön a Fehérvár. (7:2)

11

Megint sikeres a debreceni átlövés: KARNIK SZABINA a gólszerző. (7:2)

11

TILINGER TAMARA is betalál. (6:2)

10

KUDOR KITTI válaszol villámgyorsan. (6:1)

10

TANJA BOGOSAVLJEVIC szerzi az első vendéggólt. (5:1)

10

Natasa Savko a vendégek kapujában. Kiss Éva nem találta a ritmust. (5:0)

9

Vendég időkérés. Remekül kezdtek a hazaiak, állva maradt Bakó Botond csapata, aki magához is hívja lányait. (5:0)

9

A lerohanásból SLAKTA PETRA eredményes. (5:0)

9

Horváth-Pásztor Bettina véd óriásit a szélről! (4:0)

9

Technikai hibák után (mindkét oldalon egy elrontott támadás) KUDOR KITTI átlövésével növeli előnyét a Debrecen. (4:0)

7

Utólag Karnik Szabina kap lapot. Tanabét lökhette, de a labdát nem kapta vissza a vendégek szélsője. Jöhet a Loki. (3:0)

7

Tanabe ront a szélről. (3:0)

7

Siska lábát éri a labda támadásban, fordulhat a Fehérvár. (3:0)

7

Horváth-Pásztor véd ziccert a szélről! (3:0)

6

Hajdúch Csenge belemenése után eladják a labdát a hazaiak is. (3:0)

6

Megint SISKA PÁLMA eredményes balátlövőből. (3:0)

5

Horváth-Pásztor véd ismét egy nem túl jó lövést. (2:0)

5

Agilisan kezd a Loki, megint passzív a Fehérvár. (2:0)

4

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Bogosavljevic (Fehérvár KC). (2:0)

4

KARNIK SZABINA talál be kintről. (2:0)

4

Jól védekezett a Debrecen, Tilinger lövését Horváth-Pásztor védte. (1:0)

3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Slakta (DVSC - TVP AQUATICUM). (1:0)

3

Haldúch lő Horváth-Pásztor lábába. Szerencsés védés volt, de marad a labda a vendégeknél, mivel a kipattanó az oldalvonalon gurul ki. (1:0)

2

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Siska (DVSC – TVP AQUATICUM). (1:0)

2

Lépéshiba a másik oldalon (1:0)

2

Elveszik a labdát a játékvezetők a Fehérvártól. (1:0)

1

Akadozó támadás végén SISKA PÁLMA lőtt gólt átlövésből. (1:0)
Klikovac harcol ki szabaddobást. (0:0)

1

Pillanatokon belül kezdődik a találkozó, a DVSC játékosainak kezében a labda, ők vezethetik az első támadást.
Idén először pályára léphet a nyáron igazolt Sirián Szederke is a Lokiban. A térdét kellett műteni a beállósnak, de most a nevezettek között van.
Tiszta piros szerelésében játszik majd a hazai csapat, fehér-fekete szerelésében a Fehérvár.
Szerdán a Fehérvár debreceni vendégjátékával megkezdődik a női kézilabda NB1 középházi rájátszása. A DVSC elérve az alapvető célkitűzést, a 7. helyen jutott be az 5-8. helyezettek közé, míg a Fehérvár talán kissé csalódott lehet, hiszen az első négybe esélye sem volt bejutni Kiss Éváéknak, még úgy sem, hogy az Érd (és talán a Dunaújváros is) idén elkapható lett volna. Ez többek között az alapszakasz során Debrecenben elhullajtott pontoknak is köszönhető, hiszen a cívisvárosiak januárban meg tudták lepni az alapszakasz során végül 6. helyen éppen a Debrecen előtt végző Fehérvárt. Ha ez még egyszer előfordulna, az elég nagy meglepetés lenne, pláne az egyaránt sérült Lajtos Nóra és Sopronyi Anett nélkül. Ugyanakkor a Loki innentől kezdve felszabadultan játszhat, ráadásul a hazai közönség rendre a bajnokság egyik legjobb hangulatú csarnokává varázsolja a Hódost, így akár még szenzációval is indulhat a középházi rájátszás.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

22:17

DVSC - TVP AQUATICUM: Horváth-Pásztor, Kiss B. – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Vörös, Bárány, Slakta, Karacs, Gorilska, Siska, Sirián, Klikovac, Marincsák, Karnik, Kudor Vezetőedző: Varga József

Fehérvár KC: Kiss É., Savko – Májer, Hrabovszky, Tanabe, Csáki, Tilinger, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Herr A., Mayer, Shteriova Vezetőedző: Bakó Botond

Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs