PVSK-Mecsek Füszért - Valdor Szentes

8:11

esemény vége (3:4, 3:2, 1:3, 1:2)

22.04.2015, 19:05 • Abay Nemes Oszkár Sportuszoda, Pécs • Kolarics László

A Szentes megnyerte a párharc második mérkőzését is, így a PVSK az UVSE-KSI csata vesztesével harcolhat tovább a bennmaradásért.
A félidőig fej-fej mellett játszottak a csapatok, de a harmadik és negyedik negyedben bátortalanul játszottak a hazaiak és ezt ki is használta a Szentes. A hazaiak az utolsó egyedben nem sok jót kaptak a játékvezetőktől, finoman szólva sem őket segítették. (20:23:57)

32

Vége a mérkőzésnek.

32

Krizsán hat méteres lövése fölé megy a blokkról, ez a mérkőzés utolsó mozzanata.

32

Rossz a bejátszás Krizsánnak, Horváth Alexnél a labda.

32

Kósik védte Pellei Frank távoli lövését.

30

Nagy bal oldali lövése egy blokkoló kézről megy ki.

30

Cribella bal oldali lövése a kapufáról vágódik ki.

29

Időt kér a Pécs.

29

Komlósi Pétert állítják ki, ez neki a harmadik, cserével végleg kiáll.

29

Csaba Márton lövése a blokkról fölé megy, sarokdobás a Pécsnek.

29

LUCAS THOMAS dobta át a labdát Kósik fölött, ami beúszott kapuba. A hazaiak szabálytalanságot reklamálnak, de érvényes a gól. 7:10