Japán – Olaszország

3:2

vége (0:1, 1:0, 2:1)

23.04.2015, 13:00 • Krakkó Aréna • Kármán Zoltán

Japán megszerzi első pontját, sőt azonnal első pontjait a világbajnokságon, rögtön hármat. Olaszország komoly lépéshátrányba kerül a feljutásért vívott harcban, mert Magyarország után Japántól is kikap, pedig már félig megvolt nekik a győzelem.

Mivel Japán nem előzheti már meg hazánkat, ez az eredmény számunkra nagyon jó, a lengyelekre kell jobban figyelnünk és a mai ukránok elleni meccset mindenképpen megnyerni. Olaszország marad öt pontos, Japán pedig három. Ezzel Ukrajnán a nyomás, hogy egyetlen pontocskáját gyarapítsa. Jó lenne, ha nem ellenünk.

Japán – Olaszország: 3-2!
---- (14:56:10)

60:00

59:59

Kipattan a korong Fukufujiról, leperegnek a másodpercek!!

59:42

Elhozzák az olaszok, még egy támadás belefér.

59:29

Megindult Japán, de Nishiwaki lesen kapta, az olasz harmadon kívül a buli.

59:20

Nem csúszik ki a korong a harmadból, Olaszország harcol az egyenlítésért!

59:00

Azonnal időt is kér Olaszország. A kapus helyén mezőnyjátékossal kvázi emberelőnyt érhetnek el. Így van, Bernard helyett mezőnyjátékos a pályán!!

59:00

A japán harmadban a buli, így nagyon drámai lesz a végjáték!

59:00

Megkezdődött az utolsó perc, vélhetően hamarosan az olaszok lehozzák a kapust.

58:15

Obara a bal oldalon ugrott meg, éles szögből rálőtte, Bernard védett!

57:55

Olasz rohamokra számíthatunk hamarosan, már nincs mit veszítenie az európai gárdának.

57:15

Elképesztő fordulat, kevesebb, mint három perccel a vége előtt az előbb még vesztésre álló Japán győzelemre áll, Olaszországnak kockáztatnia kell!

Yushihiro HIRANO - 3:2

57:06

Japán csapata gólt szerzett! Japán megfordítja a mérkőzést alig egy perc alatt!! HIRANO YUSHIHIRO egy elé pattanó koronggal indul meg szólóban és gyönyörűen lövi el Bernard mellett a kapu bal oldalába! 3-2!

57:00

Érik az olasz pontvesztés, kérem.

Shinya YANADORI - 2:2

55:56

Japán csapata gólt szerzett! YANADORI SHINYA egy gyors japán kontra végén egy balra pattanó korongot bombázott Bernard alatt a kapuba! 2-2!
Gólpassz: Tanaka Go, Ushu Mei.

55:30

Egger és Ramoser vitték be a korongot a japán harmadba, majd okosan ott is tartják az egyik sarokban, míg meg nem szólal a bírói síp. Jöhet a buli.

54:50

Sullivan lövése után kontráznak a japánok, nagy esek-kelek az olasz kapu előtt, de nincs kiállítás egyik oldalon sem.

3:2

Gólok és gólpasszok: 39. Ushu (Takahashi, Yanadori), 56. Yanadori (Tanaka, Ushu), 58. Hirano – 20. Frigo (Bernard, Trivellato), 48. Ramoser (Ihnacak, Marchetti)

Japán: Fukufuji (Ito) – Ushu, Yanadori, Nishiwaki, Tanaka G., Kuji – Minoshima, Yamada, Mitamura, Obara, Ueno – Kumagai, Hashiba, Tanaka R., Hirano, Yamashita – Takahashi, Takagi, Osawa

Olaszország: Bernard And.(Tragust) – Hofer, Helfer, Insam, Ihnacak, Ramoser – Sullivan, Marchetti, Gander, Frigo, Bernard Ant (C) – Zanatta M. A., Egger, Di Casmirro, Morini, Frei – Trivellato, Zanatta L., Felicetti, Andergassen

Játékvezetők: HRADIL Rene (CZE) , KONC Daniel (SVK) – HRIBAR Matjaz (SLO) , WALDEJER Alexander (NOR)