Győri Audi ETO KC – Érd

36:24

vége (20:12)

23.04.2015, 18:00 • Audi Aréna, Győr • Tóth Gábor

Kicsit döcögve indult be a győri szekér, a 10. percben kettővel vezetett az Érd, Amros Martín kikérte az idejét, sikerült megnyugtatnia a csapatot, mert 10 perc múlva már hárommal ment a Győr, újabb öt perc múlva már hattal. A félidei nyolc gólos különbség reális volt, és ezt folyamatosan növelni tudták a hazaiak a másodikban.

Grimsbö remekül védett, még gólt is dobott, akárcsak a helyére beállt Herr, a kapusteljesítmény is sokat számított ezen a meccsen, de azért ebben benne volt az érdiek gyenge lövőteljesítménye is. A hajrára kicsit ki is engedtek a győriek, de Planéta a végére megszórta magát, így 12 gólos a Győr előnye, ami nem hagy kétséget afelől, hogy ki jut a döntőbe,vagyis, hogy ki lesz ott a Ferencváros ellenfele. (19:28:57)

60

Mérkőzés vége. (36:24)

60

PLANÉTA az utolsó másodpercben talál átlövésből a bal sarokba. (36:24)

60

Eladott labda a Győrnél, Kosztyukova azonban mellé ejt a szélről, van még 15 másodperc. (35:24)

60

KOVÁCS ANNA talál ismét a győri hálóba. (35:24)

59

PLANÉTA klasszikus átlövés a bal kapufa mellett, de a hálóban! (35:23)

59

Talpon Klivinyi, folytatódik a mérkőzés, pontosan két perc van hátra. (34:23)

58

Pontatlan bejátszás az Érdnél, támad a Győr, de Klivinyit ápolni kell, áll a játék. (34:23)

58

PLANÉTA előtt nyílik szét a fal, talpról lövi ki a bal sarkot. (34:23)

57

VUKCEVIC indul egy eladott győri labdával, belövi a ziccert. (33:23)

56

SZEKERES lerohanás végén lő be egy ziccert. (33:22)

56

KOVÁCS ANNA pazar gólt dob, betörés után ejti át Herr Orsit. (33:21)

55

Vendég időkérés. (33:20)

55

HERR!!! Ő is dob egy gólt a kapuja elől, Kovács lövését fogta előtte, lehozott kapussal támadtak ismét a vendégek, vesztükre. (33:20)

54

KNEDLIKOVA elkapta a fonalat, egy tucat a különbség a gólokban... (32:20)

54

Belül védekezés a Győrnél is Klivinyivel szemben, KRPEZ a jobb felsőbe dobja a büntetőt. (31:20)

53

Kisfaludy kiáll, Hornyákot fogta meg ziccerben, hetes jön, KNEDLIKOVA bepattintja a bal sarokba. (30:19)