ITF Dakar (kemény borítás)

Naomi Totka – Lou Brouleau

2:0 6:4, 6:4

23.04.2015, 15:46 • Court 1, Dakar • Kármán Zoltán

Totka kiválóan kezdte az összecsapást, gyorsan 4:0-s előnyre tett szert, de ezt nem tudta megtartani, mindkét brékelőnyét elvesztette, 5:4-nél utolérhette volna őt Lou Brouleau. Utána azonban egy remek fogadójátékot produkálva mégis hozta a szettet Totka Naomi 6:4 arányban.

A szünet után a francia startolt jobban, brékelőnnyel vezetett, 0:2 volt az állás. Ezután jött az újabb hullámvasút, négy gémet nyert zsinórban Totka, így már 4:2-re ő vezetett brékelőnnyel. Itt megtorpant a magyar lány, kiegyenlített Brouleau, sőt több labdája volt az újabb brékhez a franciának. Totka hozta az adogatását végül négy bréklabdát hárítva, 5:4-nél fogadhatott a meccsért. Úgy tűnik, a tét miatt megremegett a keze Brouleaunak, mert semmire vesztette el a szerváját, ezzel Totka bezsebelte a mérkőzés győzelmét és elődöntőbe jutott Dakarban! Gratulálunk!

Totka Naomi – Lou Brouleau: 2-0!
6:4, 6:4!
---- (17:23:36)

Mérkőzés vége

6:4

Totka Naomi jön ki végül jobban a flúgos futamból Dakarban, a második szettben is a legjobbkor brékeli Lou Brouleaut, amivel 6:4 arányban megnyeri a második játszmát is, ezzel a mérkőzést és tovább is jut!

40-0

Ez viszont reális esély már, három bréklabdához jut Totka, ami egyben három meccslabdát is jelent!

40-0

Labdamenet győztese Totka.

30-0

Semmi harminc, elméletileg két labdára a győzelemtől Naomi, de ez fogadóként nem ilyen egyszerű.

30-0

15-0

5:4

Elképesztően nehéz játékot nyert meg Totka a végén egy ásszal, 5:4-re vezet és Brouleaunak a meccsben maradásért kell adogatnia. Hátha megremeg a keze!