Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen

2:1

vége (2:1)

23.05.2015, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Ákos Pallag

Élvezetes, szenvedélyes mérkőzést vívott egymással a két csapat, mindkét fél megérdemelte volna a győzelmet, ez azonban most az Eintracht Frankfurté. A második játékrészben nagyon őszinte játékot láthattunk a csapatoktól, hatalmas lehetőségek adódtak mind a Frankfurt, mind a Leverkusen előtt, azonban újabb gólok már nem születtek, így marad a félidei eredmény. Az utolsó percben a korábban hatalmas gólt szerző Bellarabi nagy helyzetet hagyott ki, így az Eintracht győzelemmel zárja a 2014/15-ös szezont. A végeredmény tehát Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen 2:1! (17:23:37)

90+2

90+2

Mi maradt ki?! Egy jobbról érkező beadás okoz problémát Trappnak, a labda Bellarabihoz kerül, aki túljut a kapuson, de 13 méterről elkapkodja, és csúnyán fölé lő! A lábában maradt az egy pont!

90+2

Utolsó perc!

90+1

Megrázza még magát a Leverkusen, minden erejével támad a vendég gárda!

90+1

Két perc a ráadás!

90

A rendes játékidő utolsó percébe léptünk.

89

Flum adhat be a bal szélről, a beadása Seferovicot találja, aki megelőzi védőjét, de borzalmasan ér bele a labdába fejjel, így nem megy kapura a fejes.

88

Ignjovski kaszálja el Bendert a Leverkusen térfelén, szabadrúgás kifelé.

88

Ignjovski tette tovább a labdát Seferovic felé, az asszisztens beinti a lest.

87

Jedvaj jön le a vendégeknél, Rolfes a pályán!

86

Újabb szabadrúgás a jobb szélről a Bayernek, a beadás Reinartzról megy ki, kirúgással jöhet az Eintracht.

85

A szögletet kifejelik, de marad a labda a vendégeknél, Boenisch jobb oldali centerezését nem tudja fogni Trapp a kipattanót két támadó elől vágja ki Zambrano!

84

Boenisch centerezése Oczipkáról vágódik szögletre, a jobb szélről jöhet a sarokrúgás.

83

A Frankfurt nem áll be védekezni, helyette inkább letámadják a vendégeket.

82

Bellarabi előbb túljut Valdezen, majd ad egy elég rossz beadást.

81

Az utolsó frankfurti csere részeként a nagyot hajtó Aigner jön le, Ignjovski a pályán.