MVM Paks – Békéscsabai Előre 1912 SE

4:0

vége (1:0)

25.07.2015, 18:00 • Fehérvári úti stadion, Paks • 2. forduló • Pető József

A második félidőben már annyi helyzete sem volt a vendégeknek, mint az elsőben. Ezzel szemben a paksiak a hetvenedik percet követően ritmust váltották és három újabb góllal eldöntötték a mérkőzést.

A hazaiak megérdemelten nyerték meg a találkozót 4:0-ra és a semleges nézők is elégedettek lehettek a mai napon, mert helyenként remek megmozdulásokat láthatott a publikum.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok. (19:49:03)

90+4

90+3

Kulcsár ment szögletre.

90+2

Szalai próbálkozott egy ollózással, de Molnár könnyedén fogta. Mindenesetre szép mozdulatsor volt ez is.

90+2

Balázs vágja előre.

90+2

Vendég szöglet.

90+1

SZAKÁLY DÉNES magabiztos lövi be a tizenegyest. Ez volt az első paksi gólja Szakálynak. Az állás 4:0.

90+1

Négy perc lesz a ráadás.

90

Tizenegyest rúghatnak a paksiak. Szalai lökte fel a tizenhatoson belül Kulcsárt, amiért a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki.

89

Szakály került óriási ziccerbe, de önzetlen akart lenni és végül a lepasszolt labdájára Mursits vetődött ki.

86

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül George (Békéscsabai Előre 1912 SE).

85

Balázs bal lábas lövésében ezúttal nem volt akkora átütő erő, mint előbb a gólnál.

82

Csere a Békéscsabai Előre 1912 SE-nél/nál: lemegy Viczián, bejön Szilágyi.

82

Punosevac lábáról Molnár kezébe pattan a labda.

80

A csereként beállt BALÁZS ZSOLT szerez gólt. Balázs és Bartha kényszeritőzött az ellenfél tizenhatosánál, melynek végén egy pazar mozdulattal tette el Balázs a kapus mellett a hosszúba a labdát. Az állás 3:0.