OTP Bank Liga

– Újpest FC

1:3

vége (1:1)

25.07.2015, 20:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • 2. forduló • Juhász Attila

59

Az Újpest gólt szerzett!
Gólszerző SZANKOVICS. Suljic cselezgetett a Vasas 16-osa előtt, majd BOJAN SZANKOVICS elé tálalt, akinek 18 méteres lövése egy védőn megpattanva vágódott a tehetetlen kapus mellett a hálóba! 1-3

52

Gólszerző SALLÓI. Gyors újpesti akció végén Suljic labdáját SALLÓI DÁNIEL az ötösről lőtte a kapuba! 1-2

41

A Vasas gólt szerzett!
Gólszerző REMILI. Novák labdája után Remili első lövését Balajcza még hárította, de aztán a kipattanót REMILI MOHAMED jobbal, 18 méterről a kapu bal oldalába zúdította! 1-1

31

Gólszerző MOHL. Balogh Balázs bal oldali sarokrúgását a berobbanó MOHL DÁVID fejelte közelről az angyalföldi kapuba! 0-1

– Újpest FC

1:3

vége (1:1)

Gólok: 41. Remili – 31. Mohl, 52. Sallói, 59. Szankovics

Lapok:   49. Pajovics (VAS), 63. Grúz (VAS), 90+1. Hangya (VAS) – 33. Heris (UTE), 80. Nagy Gábor (UTE)   76. Pajovics (VAS)

kimaradt büntető: 81. Lázok (VAS), kimaradt bünt.

: Nagy Gergely. – Osváth, Grúz, Pajovics, Hangya – Vida (Adamovics, 54.perc), Czvitkovics (Bori, 54.perc), Berecz – Lázok, Novák, Remili. Vezetőedző: Simon Antal
Cserék: Hermány (kapus), Bori, Ádám, Adamovics, Debreceni, Gál, Kenesei.

Újpest FC: Balajcza – Nagy Gábor, Heris, Mohl, Forró (Bardhi, 39.perc) – Filkor (Perovics, 9. perc), Balogh B., Szankovics, K. Hazard (Tóth P., 89.perc) – Sallói, Suljic. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
Cserék: Kovács Z. (kapus), Bardhi, Perovics, Tóth P., Vadász, Cseke, Pávkovics.

Játékvezetők: Vad II. István (Király Krisztián, Georgiou Theodoros; 4. jv.: Huszár Balázs)