Győri Audi ETO KC – FTC Rail Cargo Hungaria

29:24

vége (14:11)

29.08.2015, 14:00 • Audi Aréna, Győr • Kármán Zoltán

Megvédte címét és idén is Szuperkupa győztes a Győri Audi ETO KC! A Ferencváros jobban kezdett, majd fordított a házigazda és három találattal elhúzott. A második játékrész elején az öltözőben maradt a Fradi, az ETO gyorsan megduplázta előnyét. A hat gól azonban elkezdett olvadni, magára talált a Fradi.

Egészen két gólig feljöttek a vendégek, támadhattak többször is a mínusz egyért, de nem sikerült átlépniük ezt a határvonalat. Az utolsó két percben már lövéskényszerben volt az FTC, ezek nem is jöttek be és végül egészen öt gólra növelte előnyét az ETO. Megérdemelten győzött a Győr, de a Fradi sem szégyenkezhet, mert Győrben az utolsó 2-3 percig esélye volt a győzelemre. Túl sok volt a hiba, Pena viszont extra teljesítményt nyújtott, a túloldalon leginkább Korsós és Kiss Éva dicsérhető.

Győr – FTC: 29-24!
---- (15:36:50)

Mérkőzés vége. (29:24)

60

LÖKE az utolsó másodpercekben még nagy gólt ragaszt beállóból a jobb felsőbe. (29:24)

60

Újabb hatalmas Kiss bravúr, Mészáros ziccerét tolja ki! (28:24)

60

KORSÓS már-már megszokott módon nagyon éles szögből talál be a hosszú sarokba! Eldőlt, a Győr nyeri a Szuperkupát! (28:24)

59

Broch nem tudott befordulni, de már csak egy perc hátra és marad a hazaiaknál. (27:24)

59

Időt kér a Győri ETO. 1,5 perc még hátra, ezt innentől már csak a hazaiak veszíthetik el. (27:24)

59

SZUCSÁNSZKI használ ki egy védekezési hibát és tör be középen. (27:24)

59

Broch a vonalon futott át, még maradt hajszálnyi esély a Fradinak. (27:23)

58

2,5 perc hátra, ha ezt belövi a Győr, minden eldől. (27:23)

58

Penát blokkolták, Kiss így könnyedén megkaparintja. (27:23)

58

Sárga lapot kap Ambros Martin, a győriek kispadján. (27:23)

58

Tóth vét megint belemenést jobb kettőben, támadhat az FTC. (27:23)

57

A Győr már lelassítja a tempót, nem kapkodják el a támadásaikat, játszanak az idővel. (27:23)

57

PENA átlövésből tartja életben a vendégek reményeit. (27:23)

56

KOVACSICS tör be középen, egyre több a védekezési hiba a vendégeknél. Öt gól és alig 4 perc hátra, eldőlni látszik. (27:22)