3:4
szétlövés vége (0:3) (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
16.10.2020, 18:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
HK Soči – Amur Habarovszk
3:4
szétlövés vége (0:3) (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Gólok és gólpasszok: 18. Pogorišnyj, 27. Pogorišnyj (Strömwall, Nilsson), 54. Karjalainen (Strömwall, Miromanov) – 32. Rasskazov (A. Kuzněcov, Gizdatullin), 40. Vl. Ušenin (Gorškov, Vj. Ušenin), 50. V. Butuzov (Jakupov), utolsó bünt. Jakupov
Lapok:
kimaradt büntető:
HK Soči:
Treťjak (Lassinantti) – Miromanov, Pogorišnyj, J. Alexandrov, Soljannikov, Miščenko, Batyršin, Sedov – Strömwall, Nilsson, Karjalainen – Šmeljov, Točickij, Ruděnkov – Petkov, Ogirčuk, N. Kvartalnov – Apalkov, Padakin, A. Galimov – Garajev.
Cserék:
Trenér:
Amur Habarovszk:
Langhamer (Alikin) – Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Ignatovič, Kamalov, Turbin, Zimin – T. Zohorna, Golubev, Polunin – Pjanov, V. Butuzov, A. Kuzněcov – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Gorškov – Korotkich, Jakupov, Rasskazov – Gizdatullin.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: Gofman, Fatajev . Viljugin, Stretcov
Nézőszám: 1552
1. harmad | ||||
14:18 | SOC | 2 | Batyršin | |
17:10 | SOC | 1:0 | Pogorišnyj | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
24:23 | SOC | 2 HL | substituted by Strömwall | |
27:00 | SOC | 2:0 | Pogorišnyj (Strömwall, Nilsson) | |
27:47 | SOC | 2 | Apalkov | |
31:08 | CHA | 2:1 | Rasskazov (A. Kuzněcov, Gizdatullin) | |
34:15 | CHA | 2 | Turbin | |
38:38 | SOC | 2+2 | Karjalainen | |
39:52 | CHA | 2:2 | Vl. Ušenin (Gorškov, Vj. Ušenin) | |
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
42:30 | SOC | 2 | Karjalainen | |
49:48 | CHA | 2:3 | V. Butuzov (Jakupov) | |
53:04 | SOC | 3:3 | Karjalainen (Strömwall, Miromanov) | |
55:52 | CHA | 2 | Korjagin | |
59:20 | CHA | 2 | Jakupov | |
3. harmad után | ||||
Hosszabbítás | ||||
Szétlövés előtt | ||||
Szétlövés | ||||
CHA | 3:4 | Jakupov (utolsó bünt.) | ||
szétlövés vége |
Metallurg Magnyitogorszk – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 16:00 3:4
Torpedo Nyizsnyij Novgorod – Avtomobilist Jekatyerinburg • szétlövés vége (2:3) 18:00 2:3
HC Dinamo Minszk – Lokomotiv Jaroslavl 18:10 0:1
AK Barsz Kazany – Barisz Asztana • hosszabbítás vége 18:30 0:1
CSZKA Moszkva – SZKA Szentpétervár 18:30 3:1
Soči – Amur Habarovszk • szétlövés vége (0:3) 18:30 3:4
A győztes gól szerzője: NAIL JAKUPOV.
Denis Golubev (CHA)
4. serie 0:3
Jere Karjalainen (SOC)
3. serie 0:2
Nail Jakupov (CHA)
3. serie 0:2
Kirill Petkov (SOC)
2. serie 0:1
Kirill Rasskazov (CHA)
2. serie 0:1
Sergej Šmeljov (SOC)
1. serie 0:0
Valentin Pjanov (CHA)
1. serie 0:0
65:00
60:01
60:00