1:3
vége (0:0, 1:2, 0:1)
30.10.2020, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Amur Habarovszk
1:3
vége (0:0, 1:2, 0:1)
Gólok és gólpasszok: 21. Enlund (L. Hudáček, Chajrullin) – 37. Golubev (Alexandrov), 38. Pjanov (Gizdatullin, Kamalov), 41. H. Zohorna (Alexandrov, T. Zohorna)
Lapok:
kimaradt büntető:
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk:
Barulin (Ivannikov) – Rantakari, Loginov, A. Osipov (C), Motygullin, Sidorov, Volgin, Puzanov – Enlund, L. Hudáček, Chajrullin – Galuzin, A. Kosticyn, Bikmullin – Šiksatdarov, Chafizov, Šafigullin – Bucajev, Grošev, Šarifjanov – Golubovič.
Cserék:
Trenér:
Amur Habarovszk:
Langhamer (Šijanov) – Jordán (C), Kamalov, Korjagin, Alexandrov, Turbin, Sergijenko, Zimin – H. Zohorna, T. Zohorna, Fajzullin – V. Butuzov, Rasskazov, Polunin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Pjanov, Golubev, Gizdatullin.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: Akuzovskij, Spirin – Golovljov, Novikov
Nézőszám: 921
1. harmad | ||||
10:12 | NIZ | 2 | A. Kosticyn | |
16:14 | CHA | 2 | H. Zohorna | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
20:14 | NIZ | 1:0 | Enlund (L. Hudáček, Chajrullin) | |
23:49 | NIZ | 2 | Šiksatdarov | |
31:04 | CHA | 2 | T. Zohorna | |
34:52 | NIZ | 2 | L. Hudáček | |
CHA | 2 | Turbin | ||
36:16 | CHA | 1:1 | Golubev (Alexandrov) | |
37:34 | CHA | 1:2 | Pjanov (Gizdatullin, Kamalov) | |
38:52 | NIZ | 2 | A. Kosticyn | |
CHA | 2 | Langhamer | ||
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
40:35 | CHA | 1:3 | H. Zohorna (Alexandrov, T. Zohorna) | |
44:29 | CHA | 2 | Vj. Ušenin | |
46:23 | CHA | 2 | Fajzullin | |
Vége |
Barisz Asztana – Kunlun 14:30 2:1
Metallurg Magnyitogorszk – Szalavat Julajev 15:00 1:4
Traktor Cseljabinszk – Dinamo Riga 15:00 5:1
Szeversztal Cserepovec – Vityaz Csehov 17:00 0:3
AK Barsz Kazany – HK Szibir Novoszibirszk 17:00 5:3
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Amur Habarovszk 17:00 1:3
Torpedo Nyizsnyij Novgorod – HC Dinamo Minszk 17:00 6:3
Lokomotiv Jaroslavl – Dinamo Moszkva 17:30 3:2
46:23
44:29
40:35
40:35 Hynek Zohorna (CHA) - 1:3
40:35
Gólszerző HYNEK ZOHORNA. Assziszt: Nikita Alexandrov és Tomáš Zohorna.
40:01
40:00
38:52
Kiállítás a Amur Habarovszk csapatánál (Marek Langhamer).
37:34
37:34 Valentin Pjanov (CHA) - 1:2
37:34
Gólszerző VALENTIN PJANOV. Assziszt: Artur Gizdatullin és Nikita Kamalov.
36:16
36:16 Denis Golubev (CHA) - 1:1
36:16
Gólszerző DENIS GOLUBEV. Assziszt: Nikita Alexandrov.
34:52
Kiállítás a Amur Habarovszk csapatánál (Pavel Turbin).
31:04
28:20
28:20 Bulat Šafigullin (NIZ)
23:49
20:14
20:14 Jonas Enlund (NIZ) - 1:0
20:14
Gólszerző JONAS ENLUND. Assziszt: Libor Hudáček és Marat Chajrullin.
20:01
20:00