3:5
vége (1:0, 2:3, 0:2)
24.11.2020, 17:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
HK Soči – Spartak Moskva
3:5
vége (1:0, 2:3, 0:2)
Gólok és gólpasszok: 4. Rundblad (Garajev, Apalkov), 27. Šmeljov, 28. Rundblad (N. Kvartalnov) – 26. Talalujev (Ljubimov), 26. Radil (Bakoš, Lehterä), 28. Sokolov, 41. Bakoš (Lehterä, Radil), 60. Fjodorov
Lapok:
kimaradt büntető:
HK Soči:
Treťjak (Kulbakov) – Pogorišnyj, Miromanov, J. Alexandrov (C), Sedov, Batyršin, Rundblad, Miščenko, Soljannikov – Šmeljov, Točickij (A), Strömwall – Ruděnkov (A), Rubcov, Karjalainen – Garajev, Apalkov, Feoktistov – Kolgotin, N. Kvartalnov, Glotov.
Cserék:
Trenér:
Spartak Moskva:
J. Hudáček (28. Truškov) – Rylov (A), Kulik, Sokolov, Zubarev, Kozlovskij, D. Musin, Serikov – Radil, Lehterä, Bakoš – Nikoncev (C), Zubov, Širokov (A) – M. Cyplakov, Juňkov, Fjodorov – Talalujev, Ljubimov, Zlobin.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: Gofman, Sojn – Lazarev, Sivov
Nézőszám: 1 688
1. harmad | ||||
03:15 | SOC | 1:0 | Rundblad (Garajev, Apalkov) | |
04:32 | SOC | 2 | Pogorišnyj | |
06:38 | SOC | 2 | Soljannikov | |
12:00 | SPM | 2 | Zubov | |
17:58 | SPM | 2 | Zubov | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
25:19 | SPM | 1:1 | Talalujev (Ljubimov) | |
25:29 | SPM | 1:2 | Radil (Bakoš, Lehterä) | |
26:41 | SOC | 2:2 | Šmeljov | |
27:13 | SPM | 2:3 | Sokolov | |
28:00 | SOC | 3:3 | Rundblad (N. Kvartalnov) | |
28:00 | SPM | -J. Hudáček +Truškov (Csere) | ||
31:46 | SPM | 2 HL | substituted by Zubov | |
36:20 | SPM | 2 | Kozlovskij | |
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
40:43 | SPM | 3:4 | Bakoš (Lehterä, Radil) | |
47:00 | SPM | 2 | Radil | |
59:07 | SPM | 3:5 | Fjodorov | |
Vége |
Szeversztal Cserepovec – Vityaz Csehov 17:00 2:1
Kunlun – Amur Habarovszk 17:00 2:4
Torpedo Nyizsnyij Novgorod – Avtomobilist Jekatyerinburg 17:00 5:1
HC Dinamo Minszk – Lokomotiv Jaroslavl • hosszabbítás vége 17:10 2:1
Jokerit – Dinamo Moszkva 17:30 6:1
SZKA Szentpétervár – Barisz Asztana 17:30 4:3
Soči – Spartak Moskva 17:30 3:5
59:07
59:07 Arťom Fjodorov (SPM) - 3:5
59:07
47:00
40:43
40:43 Martin Bakoš (SPM) - 3:4
40:43
40:01
40:00
36:20
31:46
28:00
28:00
28:00 David Rundblad (SOC) - 3:3
28:00
27:13
27:13 Nikita Sokolov (SPM) - 2:3
27:13
26:41
26:41 Sergej Šmeljov (SOC) - 2:2
26:41
25:29
25:29 Lukáš Radil (SPM) - 1:2
25:29
25:19
25:19 Ilja Talalujev (SPM) - 1:1