0:3
vége (0:0, 0:2, 0:1)
23.02.2021, 15:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Szeversztal Cserepovec – CSZKA Moszkva
0:3
vége (0:0, 0:2, 0:1)
Gólok és gólpasszok: 36. Korosteljov (Světlakov), 40. Andronov (P. Karnauchov), 60. Šalunov (Mamin)
Lapok:
kimaradt büntető:
Szeversztal Cserepovec:
Šugajev (Šostak) – M. Chabarov, Vittasmäki, Kudako, Makejev, Adamčuk, Lalonde (A), M. Tichonov – J. Morozov, Berglund, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko (A) – Kapustin, Jo. Nättinen, Geraskin (C) – Guslistov, A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.
Cserék:
Trenér:
CSZKA Moszkva:
Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Gilmour, Rykov, M. Robinson (A), Blažijevskij, Ibragimov – P. Karnauchov, Andronov (C), Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – Leipsic, Loktionov, Slepyšev (A) – Sorkin, Světlakov, Korosteljov – Afanasjev.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: Olenin, Hribik – Ivanov, Sivov
Nézőszám:
1. harmad | ||||
11:35 | CER | 2 | M. Tichonov | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
21:11 | MOS | 2 | P. Karnauchov | |
29:49 | CER | 2 | Dumbadze | |
35:02 | MOS | 0:1 | Korosteljov (Světlakov) | |
38:55 | CER | 10 | Adamčuk | |
39:33 | MOS | 0:2 | Andronov (P. Karnauchov) | |
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
42:50 | CER | 2 | Vovčenko | |
48:20 | MOS | 2 | Okulov | |
CER | 2 | Lalonde | ||
59:35 | MOS | 0:3 | Šalunov (Mamin) | |
Vége |
New York Islanders – Buffalo Sabres 01:00 3:2
Toronto Maple Leafs – Calgary Flames 01:00 0:3
Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning 01:07 2:4
Florida Panthers – Dallas Stars 01:10 3:1
St. Louis Blues – Los Angeles Kings 02:00 0:3
Arizona – Anaheim Ducks 03:10 4:3
San Jose Sharks – Minnesota Wild 04:30 2:6
Lokomotiv Jaroslavl – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 11:00 4:1
AK Barsz Kazany – Barisz Asztana • hosszabbítás vége 12:30 4:3
Traktor Cseljabinszk – HK Szibir Novoszibirszk 13:00 2:4
Szeversztal Cserepovec – CSZKA Moszkva 15:00 0:3
Dinamo Moszkva – Avtomobilist Jekatyerinburg 15:00 6:0
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Metallurg Magnyitogorszk 15:00 1:0
Spartak Moskva – Soči 15:00 6:1
Jokerit – Vityaz Csehov 17:30 3:2
HC Dinamo Minszk – Amur Habarovszk 17:30 5:6
Dinamo Riga – Szalavat Julajev 18:30 1:3
59:35
Gólszerző MAXIM ŠALUNOV. Assziszt: Maxim Mamin.
39:33
39:33 Sergej Andronov (MOS) - 0:2
39:33
Gólszerző SERGEJ ANDRONOV. Assziszt: Pavel Karnauchov.
35:02
35:02 Nikita Korosteljov (MOS) - 0:1
35:02
Gólszerző NIKITA KOROSTELJOV. Assziszt: Andrej Světlakov.