2:4
vége (1:0, 1:2, 0:2)
23.02.2021, 01:07 • PNC Arena, Raleigh
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning
2:4
vége (1:0, 1:2, 0:2)
Gólok és gólpasszok: 14. Fast (Nečas, Bean), 40. Fast (Pesce, D. Hamilton) – 23. Stamkos (Hedman, Palát), 28. Hedman (Sergačjov, Stamkos), 49. Palát (Rutta, B. Point), 60. Killorn (Černák)
Lapok:
kimaradt büntető:
Carolina Hurricanes:
Reimer (Nedeljkovic) – D. Hamilton, Slavin (A), Pesce, Skjei, Bean, H. Fleury – B. McGinn, Aho, Svečnikov – Nečas, Trocheck, Niederreiter – Fast, J. Staal (C), Foegele – Martinook (A), Lorentz, Paquette.
Cserék:
Trenér:
Tampa Bay Lightning:
Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh, L. Schenn, Sergačjov – Palát, B. Point, Stamkos (C) – Killorn (A), T. Johnson, M. Joseph – Goodrow, Gourde, Coleman – Maroon, Barre-Boulet, Volkov.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: Luxmore, Pochmara – Gawryletz, Galloway
Nézőszám:
1. harmad | ||||
02:52 | CAR | 2 | Skjei | |
08:52 | CAR | 2 | Martinook | |
11:22 | TBL | 2 | Stamkos | |
13:27 | CAR | 1:0 | Fast (Nečas, Bean) | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
20:39 | CAR | 2 | Aho | |
22:26 | TBL | 1:1 | Stamkos (Hedman, Palát) | |
27:12 | TBL | 1:2 | Hedman (Sergačjov, Stamkos) | |
38:03 | TBL | 2 | Hedman | |
39:15 | CAR | 2:2 | Fast (Pesce, D. Hamilton) | |
39:15 | TBL | 2 | B. Point | |
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
42:01 | CAR | 2 | Pesce | |
48:04 | TBL | 2:3 | Palát (Rutta, B. Point) | |
59:20 | TBL | 2:4 | Killorn (Černák) | |
Vége |
New York Islanders – Buffalo Sabres 01:00 3:2
Toronto Maple Leafs – Calgary Flames 01:00 0:3
Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning 01:07 2:4
Florida Panthers – Dallas Stars 01:10 3:1
St. Louis Blues – Los Angeles Kings 02:00 0:3
Arizona – Anaheim Ducks 03:10 4:3
San Jose Sharks – Minnesota Wild 04:30 2:6
Lokomotiv Jaroslavl – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 11:00 4:1
AK Barsz Kazany – Barisz Asztana • hosszabbítás vége 12:30 4:3
Traktor Cseljabinszk – HK Szibir Novoszibirszk 13:00 2:4
Szeversztal Cserepovec – CSZKA Moszkva 15:00 0:3
Dinamo Moszkva – Avtomobilist Jekatyerinburg 15:00 6:0
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Metallurg Magnyitogorszk 15:00 1:0
Spartak Moskva – Soči 15:00 6:1
Jokerit – Vityaz Csehov 17:30 3:2
HC Dinamo Minszk – Amur Habarovszk 17:30 5:6
Dinamo Riga – Szalavat Julajev 18:30 1:3
42:01
39:15
38:03
20:39
11:22
08:52
02:52