0:3
vége (0:2, 0:0, 0:1)
25.02.2021, 17:00 • Arena Mytišči
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Red Star Kunlun – Barisz Asztana
0:3
vége (0:2, 0:0, 0:1)
Gólok és gólpasszok: 4. Dietz (Paňukov), 8. Sagadějev (Videll, R. Starčenko), 52. Michajlis (Videll, Lintuniemi)
Lapok:
kimaradt büntető:
Red Star Kunlun:
J. Smith (Šikin) – Baldajev, Sproul, Chelios, Mozík, Fram, Šustr, Starikov – Wong, Lockhart (C), S. Foo – Shinkaruk, Wellman, Werek – Toropčenko, Leščenko, Collins – Nikolišin, Šaškov, A. Lazarev – Bakanov.
Cserék:
Trenér:
Barisz Asztana:
H. Karlsson (Kudrjavcev) – Makljukov, Dietz (C), Samat Danijar, Heatherington, Orechov, Lintuniemi – Paňukov, Varone, Asetov – Videll, R. Starčenko, Sagadějev – Valk, Michajlis, Lilja – Šestakov, Akolzin, Ševčenko – Musorov.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: Birin, Gamalej – Nikolajev, Streľcov
Nézőszám: 373
1. harmad | ||||
2:48 | KUN | 2 | Chelios | |
AST | 2 | Ševčenko | ||
3:14 | AST | 0:1 | Dietz (Paňukov) | |
7:04 | AST | 0:2 | Sagadějev (Videll, R. Starčenko) | |
20:00 | KUN | 2 | Wellman | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
20:07 | KUN | 2 | Leščenko | |
30:14 | AST | 2 | Šestakov | |
30:48 | AST | 2 | Lintuniemi | |
31:25 | KUN | 2 | Wong | |
38:03 | AST | 2 | Sagadějev | |
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
45:38 | AST | 2 | Šestakov | |
49:54 | KUN | 2 | Sproul | |
51:34 | AST | 0:3 | Michajlis (Videll, Lintuniemi) | |
Vége |
Tampa Bay Lightning – Carolina Hurricanes *23:07 3:0
Florida Panthers – Dallas Stars *23:08 0:3
Philadelphia Flyers – New York Rangers 01:00 4:3
Toronto Maple Leafs – Calgary Flames • hosszabbítás vége 01:10 2:1
Arizona – Anaheim Ducks • szétlövés vége (2:1) 03:00 4:3
Colorado Avalanche – Minnesota Wild 03:08 2:6
St. Louis Blues – Los Angeles Kings 03:30 1:2
Traktor Cseljabinszk – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 15:00 3:2
Lokomotiv Jaroslavl – CSZKA Moszkva • szétlövés vége (0:3) 17:00 2:3
AK Barsz Kazany – Metallurg Magnyitogorszk • szétlövés vége (1:2) 17:00 2:3
Kunlun – Barisz Asztana 17:00 0:3
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Szeversztal Cserepovec • hosszabbítás vége 17:00 2:3
SZKA Szentpétervár – Vityaz Csehov 17:30 4:0
Jokerit – Amur Habarovszk • hosszabbítás vége 17:30 4:3
Avangard Omszk – Szalavat Julajev 17:30 1:2
Soči – Avtomobilist Jekatyerinburg 17:30 0:3
Spartak Moskva – HK Szibir Novoszibirszk • hosszabbítás vége 17:30 2:3
Dinamo Riga – HC Dinamo Minszk 18:30 1:2
51:34
51:34 Nikita Michajlis (AST) - 0:3
51:34
49:54
45:38
40:01
40:00
38:03
31:25
30:48
30:14
20:07
20:01
20:00
20:00
7:04
7:04 Anton Sagadějev (AST) - 0:2
7:04
3:14
3:14 Darren Dietz (AST) - 0:1
3:14
2:48
Kiállítás a Red Star Kunlun csapatánál (Jake Chelios).
Kiállítás a Barisz Asztana csapatánál (Dmitrij Ševčenko).