3:1
vége (3:0, 0:0, 0:1)
27.02.2021, 02:08 • Xcel Energy Center, St. Paul
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
Minnesota Wild – Los Angeles Kings
3:1
vége (3:0, 0:0, 0:1)
Gólok és gólpasszok: 13. Kaprizov (Brodin, Zuccarello), 15. Bjugstad (Suter, Spurgeon), 16. J. Eriksson Ek (Greenway, Fiala) – 58. J. Carter (Athanasiou, Vilardi)
Lapok:
kimaradt büntető:
Minnesota Wild:
Talbot (Kähkönen) – Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Dumba, Soucy, Cole – Greenway, J. Eriksson Ek, Fiala – Kaprizov, V. Rask, Zuccarello – Parise (A), Hartman, M. Foligno – Sturm, Bonino, Bjugstad.
Cserék:
Trenér:
Los Angeles Kings:
Quick (Petersen) – Doughty (A), Määttä, Björnfot, Roy, MacDermid, Walker – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – A. Kempe, Vilardi, J. Carter (A) – Grundström, Lizotte, Moore – Athanasiou, Amadio, Wagner.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: McIsaac, Dunning – Galloway, Gibbons
Nézőszám:
1. harmad | ||||
05:06 | MNS | 2 | M. Foligno | |
12:33 | MNS | 1:0 | Kaprizov (Brodin, Zuccarello) | |
14:31 | MNS | 2:0 | Bjugstad (Suter, Spurgeon) | |
15:36 | MNS | 3:0 | J. Eriksson Ek (Greenway, Fiala) | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
41:16 | LAK | 2 | Määttä | |
44:06 | LAK | 2 | Moore | |
45:41 | MNS | 2 | Sturm | |
47:49 | MNS | 2 | M. Foligno | |
52:36 | LAK | 2 | Björnfot | |
57:10 | LAK | 3:1 | J. Carter (Athanasiou, Vilardi) | |
Vége |
New York Rangers – Boston Bruins 01:00 6:2
Minnesota Wild – Los Angeles Kings 02:08 3:1
Arizona – Colorado Avalanche 03:00 2:3
Ottawa Senators – Calgary Flames 19:00 3:6
Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers 19:08 0:3
New Jersey Devils – Washington Capitals 19:15 2:5
Nashville Predators – Columbus Blue Jackets 21:00 2:1
Metallurg Magnyitogorszk – Traktor Cseljabinszk • hosszabbítás vége 10:00 2:3
Avtomobilist Jekatyerinburg – HK Szibir Novoszibirszk 12:30 0:4
Avangard Omszk – Barisz Asztana 12:30 5:2
Soči – Szeversztal Cserepovec 14:30 2:4
Lokomotiv Jaroslavl – Szalavat Julajev 15:00 4:1
AK Barsz Kazany – CSZKA Moszkva 15:00 0:1
Kunlun – Dinamo Moszkva 15:00 1:5
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Torpedo Nyizsnyij Novgorod • hosszabbítás vége 15:00 3:2
SZKA Szentpétervár – HC Dinamo Minszk 15:00 4:2
Spartak Moskva – Vityaz Csehov 15:00 3:5
Dinamo Riga – Amur Habarovszk • hosszabbítás vége 16:00 2:3
52:36
47:49
45:41
44:06
41:16
05:06