Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE – Fehérvár KC

29:24

vége (13:13)

19.04.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • Fehér Marcell

Az mérkőzést Kiss vezérletével sokkal jobban kezdte a hazaiaknál a Fehérvár, a 2 gólos különbséget egészen az utolsó percig tudták tartani, amikor két gyors góllal a Békéscsaba döntetlenre tudta menteni az első félidőt. A második játékrészt jobban kezdte a hazai csapat, ám a vendégek hamar egyenlíteni tudtak. Ekkor indult meg a csabai henger, előbb kiépítettek egy 2 gólos előnyt, amit sokáig tudtak tartani, majd összeszedett játékkal már 5-el is tudtak vezetni. A kiélezett mérkőzésen tehát ellentétes félidők után nyert a Békéscsaba, ám ezt a Fehérvár is megérdemelte volna. (19:29:18)

60

Mérkőzés vége. (29:24)

60

EMBEROVICS eredményes az utolsó másodpercben. (29:24) (29:24)

60

Újabb páros kiállítás, Walfisch és Becséri kapott kettő percet. (29:23) (29:23)

60

Walfisch hagyta el a labdát. (29:23) (29:23)

60

Siti lőtt fölé passzívnál. (29:23) (29:23)

59

Gávai szorult kisebb ápolásra gólja után. (29:23) (29:23)

59

GÁVAI szerzett labdát és értékesítette is. (29:23) (29:23)

58

DOMBI értékesítette a bejátszást. (28:23) (28:23)

57

Walfisch lőtte szét a felső lécet, ebből indult AZARI és ő már nem hibázott. (27:23) (27:23)