23:22

vége (8:11)

19.04.2014, 18:00 • Eötvös téri Sportcsarnok, Orosháza • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:35:19)
Nagy az öröm Orosházán, hiszen szó szerint kiharcolták a győzelmet az alsóház rangadóján a Cegléd ellen. Jól kezdett a hazai csapat, de az első félidő közepén egy bő tízperces gyatra periódus elég volt ahhoz, hogy három góllal is elhúzzon a vendéggárda. A második félidő hatalmas küzdelmet hozott, s a legvégén Bali remeklésének is köszönhetően fontos győzelmet aratott az Orosháza a roppant izgalmas rangadón.

60

Mérkőzés vége. (23:22)

60

Perisic átlövését Németh kiválóan sáncolja, oda a vendégek lehetősége. (23:22) (23:22)

60

Perisic harcol ki szabaddobást Maziccsal szemben, négy másodperc maradt. (23:22) (23:22)

60

BALI bal kettőből betörve lő a kapu közepébe. (23:22) (23:22)

60

Bíró sáncolt átlövését védi Ivanisevic. (22:22) (22:22)

59

Vendég időkérés. (22:22) (22:22)

59

BALI balátlövőből lő hatalmas kapufás gólt a jobb felső sarokba. (22:22) (22:22)

59

Vargát küldték ki két percre. (21:22) (21:22)

58

Az ellenakcióból azonban BÍRÓ lő szép átlövésgólt. (21:22) (21:22)

58

NÉMETH balról talál a kapu közepébe, miután Perisic lövését védte Herjeczki. (21:21) (21:21)

57

BALI balátlövőből lő szép gólt a kapu közepébe. (20:21) (20:21)

57

Varga pattint beállóból a felső kapufára, a hazaiaké a labda. (19:21) (19:21)

56

Buday lövését középről védi Bősz. (19:21) (19:21)

56

Hazai időkérés. (19:21) (19:21)

56

Eladott hazai labda után TAKÁCS talál középről a kapu közepébe, Herjeczki csak beleütni tud a labdába. (19:21) (19:21)

55

Stranigg eladott labdája után lerohanás, PERISIC lő a bal felső sarokba. (19:20) (19:20)

55

Vujovicot is kiküldik két percre, Straniggot bántotta. (19:19) (19:19)

23:22

vége (8:11)

Orosházi Férfi KSE: 1 Herjeczki, 12 Ivanisevic – 2 Buday, 3 Raffai, 4 Stranigg, 6 Berta, 8 Cifra, 9 Morva, 14 Milovic, 15 Varsandán, 19 Maric, 20 Balda, 22 Mazic, 23 Benmiloud, 25 Bali, 44 Németh. Edző: Vladan Jordovic

Ceglédi Kézilabda Klub SE: 16 Bősz, 25 Lakos – 3 Endrédi, 4 Varga, 5 Tóth, 6 Dengi, 7 Lászlai, 8 Hódi, 9 Benke, 10 Vujovic, 14 Csőke, 20 Lepsényi, 23 Takács, 33 Perisic, 77 Antal, 88 Bíró. Edző: Kökény István

Játékvezetők: Medve Róbert, Nagy I. László