30:23

vége (14:8)

24.04.2014, 18:30 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:05:52)
Az egyik fél második győzelméig tartó elődöntő állása ezzel 1:0 a Pick Szeged javára, folytatás jövő szerdán este Csurgón.
A bajnoki elődöntő első mérkőzésén fölényes győzelmet aratott a végére kissé le is ülő Pick Szeged a Csurgó ellen. A visszafogott iramú találkozó első félidejében fokozatosan lépett el ellenfelétől az esélyesebb hazai gárda, s a szünetben már hatgólos volt a Pick előnye. A második játékrész talán legnagyobb kérdése az volt, hogy mikorra lesz meg a tízgólos fór, nos, a 47. percre lett meg. A végén közelebb lopóztak ugyan a vendégek, de a Pick Szeged fölényes győzelmét ma nem fenyegette semmi.

60

Mérkőzés vége. (30:23)

60

Labdát veszít újra a Szeged, de a vendégek már nem érnek fel a támadással. (30:23) (30:23)

60

Larholm passzolta el magát, a lerohanás végén GAZDAG lövi be a ziccert. (30:23) (30:23)

60

OLÁH közbelövése középről vágódik a bal sarokba. (30:22) (30:22)

59

PRCE balátlövőből lő szép gólt a hosszú sarokba. (30:21) (30:21)

59

AGUIRREZABALAGA sokoldalú, ezúttal szinte beállóból talál a bal sarokba. (29:21) (29:21)

58

Ancsin passzát Larholm lövi középről fölé. (29:20) (29:20)

58

OLÁH jobb kettőben betörve szépít az eredményen. (29:20) (29:20)

57

Lasica játszott középre jobbról, s HEGEDŰS beállóból eredményes. (29:19) (29:19)

57

Prce lövését sáncolják, de szabaddobás. (28:19) (28:19)

56

Ancsin bejátszása után Larholm ziccerét védi Pallag, ahogy Tatai is Vadkerti Gábrielét. (28:19) (28:19)

56

A fiatal beálló, Hegedűs először a pályán ma a szegedieknél. (28:19) (28:19)

55

Oláh kissé jobbról lő végül a bal sarok mellé. (28:19) (28:19)

55

Oláh lövését védte Tatai, de marad a labda a vendégeknél. (28:19) (28:19)

54

A megindulás végén Larholm önzetlen, s LASICA lövi be középről a ziccert. (28:19) (28:19)