1:1

vége (0:0)

25.04.2014, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Törzsök Tamás

DOXXbet.com: 1.63 3.6 5.27

Két pontot hagyott elveszni az Elche, végig jobban játszottak, többet birtokolták a labdát és több helyzetük is volt, de a Levante egy szöglet után talált egy gólt, Rodrigues számára pedig nem volt olyan helyzet, ami belőhető lett volna. Így maradt a pontosztozkodás, ami mindkét csapatnak jól jön – de Segura tanítványai ma többet érdemeltek volna ennél. Köszönjük a figyelmet! (22:51:45)

90+4

Az előírt háromra még fél percet rátett Manzano, de végül lefújja a találkozót.

90+3

Időhúzásért Diop is kap még egy sárgát.

90+3

Az egyik vendégvédő görcsöt kap, szép lassan leperegnek a másodpercek.

90+2

Már csak rombolnak a vendégek. Pedro Lopez a 25. sorba küldte a labdát.

90+2

Cisma szabálytalan, 30 méterről jöhet a Levante.

90

A kipattanót Gil lövi el kapásból ballal, mellé. Három perc a ráadás.

90

Egy bal oldali beadást Karabelas vadászott le Suarez lábáról, hazai szöglet.

90

A visszajátszás alapján El Zahr Suarez könyökével találkozott, de már talpon van.

89

El Zahr elesik, lent marad, de a labda kijön, nincs fújás.

89

Gil harcol ki szabadrúgást a jobb oldalvonal mellett, 18 méterre a kaputól.

86

A meccs utolsó cseréje: lejön Rodrigues, Fidel váltja. Rodrigues kiemelkedett a mezőnyből, de képtelen volt gólt rúgni több helyzetből.

85

Már csak öt perc van hátra, a Levante leginkább csak védekezik.

84

Caparros kihasználja az utolsó cseréjét is, Angel helyett El Adoua lép pályára.

83

Rodrigues már rég megnyerhette volna a meccset – ezúttal teljesen üresen, tíz méterről lőtt mellé. A közönség elégedetlen.

82

Itt a második hazai csere, Marquez lemegy, Rivera a friss ember az utolsó szűk tíz percre.

81

Rodrigues ismét villan, állva hagy két védőt, de mellélő tíz méterről – nincs szerencséje a befejezéseknél.

81

Angel volt túl erőszakos, oda a helyzet, jöhet az Elche.

80

Herrera egyedül lépett ki gólhelyzetben, de fent az asszisztens zászlaja, les.

79

A kontrát megfogta az Elche, szétszakadt a pálya. Ezúttal a hazaiak indítottak le, Rodrigues betört, de jobbal nem találta el a hosszú sarkot.

78

Herrera egy elpasszolt labdával mutatkozik be, kontrázhat a Levante.

76

Lemegy a hazai gólszerző, Herrera a helyén.

75

Negyedóra van hátra, hiába remekelt az Elche, jelen állás szerint csak egy ponttal lesznek gazdagabbak.

75

A szöglet után ANGELhez jutott a labda, aki közvetlen közelről nem tudta befejezni, ám a kipattanóra rárepült és beverte a hosszú sarokba. A semmiből egyenlít a Levante, 1-1!

75

Lassan és körülményese, de eljut a kapuig a Levante is, végül beadni nem sikerül, szöglet.

73

Caparros újra cserél, Simao helyett Sissoko jön be.

72

Rodriguesre már ketten lépnek oda, a beadása hosszú.

71

Rodrigues húzott befelé balról, majd jobbal előtte, de túlméretezte.

70

Újabb lap, Cisma könyökölte le Rubént.

69

Megvan a találkozó első cseréje, Xumetra helyett El Zhar a pályán.

69

Simao könyökkel nyomott oda a támadónak.

68

Boakye léphetett volna ki megint, de már lefújta Manzano. Szabadrúgás kifelé.

67

A Levante még agresszívebben támad le, de a hazaiak szépen kipasszolgatják őket.

65

Boakye mindössze az ötödik gólját szerezte a szezonban.

65

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Gil (Elche CF).

63

RICHMOND BOAKYE kapott labdát centerben, a tizenhatoson belül lefordult és laposan a rövid sarokba vágta a labdát. Góllá érett a mezőnyfölény.

61

Bő egy perc után Rodrigues ellövi, mellé. Gördülékenyen és kreatívan játszik az Elche.

61

Higgadtan járatja a labdát az Elche.

59

Letámad a Levante, Herrera kénytelen kirúgni oldalra, bedobás 15 méterről a Levante javára,

58

Rodrigues megint bejátssza a bal oldalt, a visszagurítására ketten is érkeznek, de egymást zavarják, oda a helyzet.

57

A szöglet után megint Gilhez került a labda, de kézzel tette maga elé, így szabadrúgás kifelé.

57

Tökéletesen rajzolt kontrát vitt végig az Elche, Gil lövésébe beleléptek a védők, szöglet.

56

Átlyukadt a hazai védelem balszéle, most Pelegrinnek kell mentenie.

55

Nikos érkezik hamarosan.

54

A beadást Rodas fejelte kapura, de elkerült a bal alsó sarkot – jelezte a Levante, hogy ők is itt vannak.

54

Garcia villant egyet, Cisma elkaszálta, szabadrúgás.

53

Ebben a félidőben eddig csak egy csapat van a pályán, bőszen melegítenek is a Levante cseréi.

52

Időhúzásért sárgát kap a vendégek kapusa.

52

Záporoznak az Elche-lehetőségek, ezúttal Cisma bombázott mellé.

51

Egy jobb oldali háromszögelés után ezúttal Marquez jutott lövéshez, ballal rá is suhintotta, de ő sem találta el a kaput.

49

Ajtó-ablak helyzet a hazaiaknál: egy szép figura után Rodrigues lőhetett tisztán, lendületből 14 méterről, de nem találta el a bal alsót – kirúgás.

48

Garcia kapta meg a labdát 25 méternél, el is lőtte, de bőven elkerülte a jobb felsőt.

47

Angel egy hajszállal lesen maradt.

46

Rodrigues faultjával indul a félidő, Casadesus maradt lent.

46

Jönnek a csapatok, kezdődjön a második félidő!

Eddig inkább az Elche játszik jobban, Rodrigues vezérletével kreatívak és gyorsabban is játszanak, de lényegesen nem volt több helyzetük, mint az Angel által vezetett kontrákra építő Levantének. Látványos és izgalmas mérkőzés, érdemes megnézni a második félidőt is. 15 perc múlva jövünk!

45

Xumetra próbálta beadni, de Herrara résen volt és elöklözte – ezzel ér véget az első félidő.

45

Újabb tökéletes és kreatív támadás, Boakye viszont lesen maradt, így hiába lőtt kapura.

43

Szépen végigjátszotta a támadást az Elche, Gil bal lábára került a labda, de nem tudta leszorítani, méterekkel fölé küldte.

41

Már csak öt perc van az első félidőből. Eddig elég csapongó a játék, egyik fél sem tudta ráerőltetni akaratát a másikra.

40

Tizenegyesgyanús eset, Coro pöckölte vissza a labdát, ami valószínűleg a védő kezét érve pattant szögletre. Tovább.

39

Rodriguest ezúttal is csak szabálytalanul tudták megállítani, most Simaoval ütközött.

38

Karabelas veszíti el a labdát a tizenhatosa előtt, de a játékvezető sípszava megmenti – jöhet a Levante.

36

Angel tologatott a tizenhatoson belül, őt is a második védő szereli – a kipattanót Xumetra tűzi kapura, de a labda fölé száll.

36

Rodrigues kényszeríti versenyfutásra a vendégvédőket, de a kettős őrizettel most nem tud mit kezdeni.

34

Egy jobb oldali beadásra Coro lépett vissza és fejelte kapura, de a jobb kapufa mellé vágódott a labda.

33

Simao faultolja Marquezt – utóbbi nagyon hasznos eddig. Jó helyről jöhet az Elche.

31

A Levante kontráját Angel egyedül vitte, de a második védő szerelte – egy faulttal válaszolt a csatár.

30

Egy gyönyörű, kombinatív támadás végén Marquez lőhetett tizennégy méterről, de közbeléptek, a labda a kapufa mellett szögletre vágódott.

28

Angel átveti Botiát, de Herrera résen van – nem tudott meglógni a Levante csatára. Bedobással jöhetnek a vendégek.

27

Navas idén 127 védést mutatott be az eddigi 34 találkozó alatt.

27

A szabadrúgásból Sanchez fejelt két védő között, de irányítani már nem tudta a labdát, Levante-kirúgás.

26

Rodrigues továbbra sem tartható. A balszélsőt most Xumetra vágta fel.

26

A korábbi Barca-nevelés, Botia tisztáz, Levante-bedobás következik.

24

Ismét Rodrigues veszélyes, de a beadását kivágják a védők. Boakye elesik Vyntra szorításában, de nincs tizenegyes.

23

Angel maradt lesen és hosszasan reklamál, de Manzano csendre inti, nincs kedve vitázni.

22

Karabelas tűzte rá egyből, Herrara repült és kiszedte a bal felső elől.

21

Diop szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd megjátszotta Angelt, aki átvert két védőt – végül Marquez földre vitte, a tizenhatos jobb oldaláról jöhet a Levante.

21

Rodrigues bolondított meg két védőt, majd szöktette Boakyét, de Navas odaért a tizenhatos sarkához és eltolta előle a labdát.

20

Elpasszolja magát a tizenhatos előtt a vendégcsapat, Pelegrin kivágja a labdát, ígéretes helyzet volt.

20

Rubén már talpon, a játék folytatódik, a Levanténél a labda.

20

Ruben Garcia maradt a földön, a tarkóját fájlalja.

19

Suarez állt a labda mögé és kapura is lőtte, Navas a rövid felső sarok elől bokszolta szögletre.

19

Egy kontra végén Rodrigues tört volna be a tizenhatoson belülre, Pedro Lopez odalépett, a büntetőterület bal széléről jöhet az Elche.

17

Agresszíven letámad a Levante és meg is szerzik a labdát az ellenfél térfelén.

16

Ismét Boakye indult be a védők mögé, de most hosszú volt a labda. Egyelőre ez az Elche legnagyobb fegyvere.

15

Garcia egy szép csel után középre adna, de a labda elakad a védőkben, bedobás.

14

Egy hazaadásra Boakye majdnem lecsapott, Navasnak résen kellett lenni.

13

A kontrából indul a Levante, de Boakye lesen marad, oda a helyzet.

13

Angel gyönyörűen tartja meg a labdát, majd felrúgják, de a játékvezető sípja néma marad.

11

Egy szöglet után Sanchez lőhetett 15 méterről, de a labda elakadt a védőkben.

10

Casadesus került lövőhelyzetbe egy kisszöglet után, de Herrera ezt is hárítja – közben kiderül, Casadesus lesen volt.

7

Angel küzdött meg a labdáért, majd lövéshez is jutott az ötös jobb széléről, de csak estében találta el a labdát, így Herrerának végül nem lett nehéz dolga. Nagy helyzet maradt ki.

6

A beadás a hosszúra megy, de már csak kicsúsztatni sikerül, jöhet a Levante.

5

Rodrigues és Pedro Lopez akaszkodott össze, jó helyről jöhet szabadrúgással az Elche.

4

Garcia révén aktív a Levante is, de a beadás nem talál csapattársat.

3

Megvan az első fault, jöhet a Levante – eddig még nem volt náluk a labda.

1

Rögtön veszélyeztet az Elche, Rodrigues beadásába bele tudott érni Boakye, de Navas is, így a védők végül kivágták a labdát.

1

A találkozó egyperces gyászszünettel kezdődik, az FC Barcelona ma elhunyt korábbi vezetőedzőjére, Tito Vilanovára emlékeztek. Vilanova két és fél évig küzdött a rákkal, de végül nem sikerült legyőznie.
A hazaiak két vállalható vereség után otthon próbálnak javítani és menekülni a kiesőzóna elől. A Levante bár kilencedik, legutóbb március elsején tudott hazai pályán nyerni, bár az Elche a teljes szezonban összesen két találkozót tudott behúzni idegenben. Ráadásul ők szerezték a legkevesebb gólt a bajnokságban – igaz, ebben a Levante sem remekel. Sztárokban és klasszisokban sem bővelkednek a felek és mindkét gárda gyártja a döntetleneket – ennek ellenére a fogadóirodák jó esélyt látnak egy hazai győzelemre.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik.