Kardemir DÇ Karabükspor – Rosenborg BK

0:0

vége (0:0)

31.07.2014, 19:00 • Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı, Karabük • Ákos Pallag

Nem tud előnyt kiharcolni Törökországban a Karabükspor, bár a második félidőben érezhető fölénybe kerültek a hazaiak, helyzeteiket nem tudták gólra váltani. A kiegyenlített első játékrészt egy török dominanciát hozó második követte, egész pontosan a második félidő második felét uralta teljes mértékben a Karabükspor. A hazaiak Özek vezetésével számos helyzetet alakítottak ki, míg a Rosenborg erejét főleg a védekezés kötötte le. A legnagyobb helyzet Özgenc előtt adódott még az első félidőben, akkor a kapufa hárított Hansen helyett, míg az utolsó percekben Ayik került száz százalékos ziccerbe, akkor viszont már a norvég kapus bravúrja kellett. A gól nélküli döntetlennek a Rosenborg örülhet jobban, ez azonban azt is jelenti, hogy Norvégiában minden török gólra két találattal kell válaszolnia a Trollgyerekeknek. A végeredmény tehát Kardemir DÇ Karabükspor – Rosenborg BK 0:0! Köszönjük a figyelmet! (21:02:22)

90+5

Kayhan íveli fel a norvég tizenhatosra a szabadot, kivágják a védők, ezzel vége.

90+5

Pedersen faultja után még jár egy szabadrúgás a hazaiaknak a felezővonalról.

90+4

Selnaes és Kas ütközött össze a középpályán, előbbi marad lent a földön. Ezzel is nyert egy percet a Rosenborg!

90+3

Hansen rendkívül lassan végzi el a kirúgást, a cseh játékvezető egy sárga lappal igyekszik sürgetni.

90+3

Kayhan indul meg befelé a bal szélről, végül 20 méterről vállalja el a lövést középről, jócskán célt téveszt!

90+2

Sow reklamál sárgát Pedersennek, azonban meg kell elégednie egy szabadrúgással a félpályánál.

90+1

Skjelvik gyenge fejesét fogta Waterman, jöhetett belőle a kontra, melynek végén Ayik fektet el két védőt is, de 14 méterről nem tud gólt szerezni, jobb alsóba tartó lövését kiszedi Hansen!

90+1

Négy perc a ráadás!

90

Pedersen hatalmas bedobása érkezik a tizenhatosra, a kiérkező Waterman öklözi el a támadók elől a labdát.

90

Pedersen szögletét kifejelik a rövid oldalon, bedobással jöhet a Rosenborg.

89

Pedersen és Mikkelsen távoli lövését is blokkolják a védők, mielőtt Pedersen újabb átlövési kísérlete egy hazai lábról szögletre vágódna.

89

Samba Sow kap sárgát! Pedersen vezette fel a labdát, a hazaiak középpályása hátulról buktatta.

88

Özek ismét elfut a jobb szélen, azonban már az oldalvonalon kívül került a labda, így bedobással jöhet a Rosenborg.

87

Az utolsó öt percbe lépve egyértelműen irányít a Karabükspor, a Rosenborg alig jön át a félpályán.

86

Kas húzza meg a bal szélt, beadására a hosszún érkezik a remekül játszó Özek, megelőzi Dorsint, majd éles szögből, 10 méterről a rövid sarok mellé lő!

85

A szöglet jól érkezik középre, a hosszú oldalon Ayik teszi kapura a labdát 6 méterről, lövése megpattan Mikkelsenen, így kerül a kapuba, azonban a játékvezető érvényteleníti a gólt, ugyanis már korábban szabálytalan volt egy hazai játékos!