Club Bruggy KV – Brøndby IF

3:0

vége (2:0)

31.07.2014, 20:30 • Jan Breydelstadion, Bruges • Tóth Gábor

Ennyivel is jobb volt a Club Brugge ellenfelénél, kérdés nem férhet hozzá, hogy ők a jobb csapat, és ha a továbbjutás nem is dőlt el, ennél klasszisokkal kell jobban játszania a Bröndbynek, ha bármilyen arányban nyerni akar a visszavágón. (22:24:23)

90+4

90+4

Hradecky vég előre egy hazaadást még, de a támadás nem jut el a kapuig.

90+3

Jörgensen állítják mg lesen.

90+3

Norgaard 20 méteres lövése kerüli el a bal sarkot.

90+2

Három szöglet egymás után Stormtól, egyik sem igazán veszélyes.

90+1

Stom szöglete után Engels lábáról csorog mellé a labda.

90

Storm lő éles szögből ballal, Hradecky véd szögletre a bal sarok előtt.

89

Vazquez helyén Jörgensen.

88

Duarte szabálytalansága után Kahlenberg lőheti a szabadrúgást, de nem találja el a kaput 25 méterről.

86

Norgaard 20 méteres lövését védi Ryan.

85

Kettős csere a vendégeknél, talán ez segít a gólszerzésben, Hasani és Ornshov le, Holt és Norgaard be.

84

Lestienne lép ki egy eladott labdával, zavartalanul vihetné kapuig, de elkapkodja, és 18 méterről a bal sarok mellé emel!

83

A remekül játszó Castilla helyére Sobota érkezik.

83

Storm beadását kis híján elvéti Hradecky, kisegítik a védői.

82

Ismét Lestienne lőhet 14 méterről, blokkolják a védők.

81

Balról, lágyan ível Castillo a hosszú saroknál érkező Lestienne elé, aki bravúros mozdulattal lő kapásból, de a jobb sarok mellé.

80

Hasani beadását kivágják a középen helyezkedő Rashani elől.

79

Balról kap egy labdát Makieneok, egyből kapura tenné ballal 14 méterről, közbelép egy láb, felszabadul a kapu.

78

Folytatódik a játék.

77

Meunier-t kell ápolni egy összecsapás után, hordágyon viszik le végül.

76

Thygesen helyére Rashani érkezik a vendégeknél.

76

Castillo indul a balösszekötő helyén, lesen állítják meg.

76

Hasani lő éles szögből 12 méterről, Ryannek nem okoz gondot.

75

A pálya közepén zajlik a játék, helyzetek nélkül jelenleg.

73

Kahlenberg szöglete után Ornshov lőhet 17 méterről, de csúnyán fölé bombáz.

72

Rafaelov helyén Storm a folytatásra.

71

Kahlenberg szögletét a rövid sarokról vágja ki De Bock.

70

Szöglethez jut jobbról a Bröndby.

69

Almeback ível be jobbról, de mély a labdája, kihozzák a védők a túloldalon.

68

Makienok vesz át egy labdát a 16-os vonalánál, két védő mellett viszi el a labdát, de a lövését Ryan védi a kapu közepén.

65

Phiri gázolja el Rafaelovot a kezdőkörnél, de megússza sárga nélkül.

64

Ezzel a góllal a továbbjutás is eldőlhet, ha nem képes szépíteni a Bröndby, a játékukban ez nincs benne.

63

A Brugge gólt szerzett!
VICTOR VAZQUEZ indul a balösszekötő helyén, visszafelé csinál egy cselt, és a 16-os sarkának közeléből gyönyörű mozdulattal teker a bal sarokba! 3:0

63

Kahlenberg előre íveli a szabadrúgást, de a 16-osig sem jut, kivágják a védők.

62

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Fernando (Club Brugge KV), Hasanit buktatta a kaputól 35 méterre.

61

Kahlenberg szöglete után a lecsorgó labdát az ötös sarkáról vágja fölé Thygesen.

60

Szögletet harcol ki a Bröndby egy bedobás után, már ez is valami...

58

Simons ad középre, Lestienne akrobatikus mozdulattal lő a jobb sarok mellé kevéssel.

57

Hasani cselezget a bal szélen, de ő szabálytalankodik a végén, szabadrúgás a Brugge csapatának.

56

Castillo lép ki a védők között, lest lát az asszisztens.

56

A dán térfélen pattog ismét a labda, de helyzet nem alakul ki a kapujuk előtt.

54

De Bock rúgja csúnyán térden Thygesent a felezővonalnál.

53

Előrevágott labdát rúg ki oldalra a kapujából kimozduló Hradecky.

52

Szinte folyamatosan a Brugge támad, elvétve jut át felezővonalon a vendég csapat.

51

Castillót állítják meg lesen.

50

Vazquez szöglete nem okoz veszélyt a Bröndby kapuja előtt.

50

Jobbról kap nagyszerű labdát Castillo, 10 méterről, nagy helyzetben lő, Hradecky véd bravúrral szögletre!

49

Lestienne indul meg középen, jó ütemben szerelik a védők.

48

Vazquez vezeti ki a labdát a jobb szélen az alapvonalon túlra.

47

Vazquez íveli be a szabadrúgást, Duarte zavartalanul fejelhet, de 8 méterről fölé talál.

46

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Almeback (Brøndby IF), Rafaelovot buktatta a bal szélen.

46

Nem kezdett rosszul a Bröndby, de a hazaiak az első helyzetüket gólra váltották, majd fél óra elteltével már két góllal vezettek, és inkább arra volt esély, hogy növelik az előnyüket, mintsem a vendég gárda szépítésére.

45+2

45+2

Sok érdekes már nem történik ebben a játékrészben.

45+1

Kahlenberg íveli be a szabadot. támadó szabálytalanságot lát a játékvezető.

45

De Bock rúgja fel a jobb szélen Almebacket.

44

Castillo lövését blokkolják a védők, de már lest jelzett az asszisztens.

43

Letámadással próbálkozik a hazai csapat, nem is jut el a Bröndby a kapujukig.

42

Vazquez talpon, folytatódik a játék.

41

Ornshov ütközi le csúnyán Vazquezt, akit ápolni is kell.

40

Hasani felé ívelnek fel egy labdát, nem éri el a szélső, bedobás jön.

40

Vasquez szöglete veszélytelen, majd Lestienne lő 28 méterről ballal, könnyedén hárítja Hradecky.

39

De Bock beadása vágódik szögletre a védőkről.

38

Castillo lép ki a védők között középen, lesen állítják meg.

38

A második gól után inkább a Bröndby támad, de veszélyes helyzetbe még nem kerültek.

36

Kahlenberg szabadrúgása kijön a védőkről, kihozza a labdát a Brugge.

35

Ornshovot buktatja Castillo a 16-os előterében.

34

Durmisi távoli lövése kerüli el a kaput.

34

A pálya közepén zajlik most a játék, helyzetek nélkül.

31

Negyedóránként egy gól, minden hazai csapat erről álmodik egy kupa párharc első mérkőzésén.

30

Lestienne kap remek indítást a jobbösszekötő helyén, lövésre teszi vissza a labdát, az érkező NICOLAS CASTILLO 12 m,éterről helyez a jobb sarokba! 2:0

30

Castillót állítják meg nagy helyzetben lesen – tévesen.

29

Fernando ível be jobbról, kifejelik a védők a rövid saroknál.

28

Rafaelovot szerrilk oldalra a bal szélen.

27

Szögletre szöglet jön, Vazquez íveli a másodikat is balról, a túloldalról íveli vissza a labdát Simons, Fernando 7 méterről fejel kevéssel fölé.

25

Castillo lép ki remek labdával középen, Hradecky menti szögletre a 14 méteres lövést!

24

Hasanit előz meg a balösszekötő helyén Meunier.

23

Rafaelov lő két védő között 18 méterről kapura, egyenesen Hradecky kezei közé...

21

Lestienne küld kapura egy nem különösebben veszélyes lövést, Hradecky véd.

20

Hasani vesz le mellel egy labdát a 16-oson belül, 12 méterről lő csúnyán fölé, ez nagy helyzet volt!

19

Hasani esik el a 16-os vonalánál, de szabadrúgás kifelé, lest látott az asszisztens.

18

Taktikai szabálytalanság itt is, ott is.

17

Durmisi szöglete után Semb fejesét védi Ryan.

16

Nagy bedobás jobbról a dánoktól, megcsúsztatja Ornshov, Ryan öklözi ki a kapu elől.

14

Lestienne ível be balról, OSCAR DUARTE a hosszú saroknál helyezkedik, és 6 méterről, előrevetődve fejel a jobb sarokba! 1:0

14

Vazquez beíveli a szabadrúgást, kifejelik a védők.

14

Berge húzza vissza Castillót a bal szélen, szabadrúgás ez is.

13

Durmisi lövi rá éles szögből a szabadot, könnyű zsákmány Ryannek.

12

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lestienne (Club Brugge KV).

11

Phiri lépne ki a jobb szélen, Lestienne ütközi le.

10

Durmisi gyengére sikeredett lövését védi könnyűszerrel Ryan.

9

Durmisi sarokrúgása teljesen veszélytelen.

8

De Bock szerel szögletre a jobb szélen, Durmisi ívelheti be a labdát.

7

Lestienne-t szerelik a balösszekötő helyén, kirúgás jön.

6

Szabadrúgás után Lestienne indul a lövése gyengére sikeredik, Hradecky véd.

4

Védelmi hiba után Hasani lép ki a balösszekötő helyén, de véleményes szabályossággal szerelik a lövés pillanatában.

4

A bedobás után támadó szabálytalanságot lát a játékvezető.

4

Almeback jobbról adna be, oldalra mentenek a védők.

3

De Bock beadása pattan le a védőkről a bal szélen.

2

Lestienne elől csípnek el egy labdát a védők a 16-os vonalánál.

1

Az Európa Liga harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén a belga Club Brugge a dán Bröndby csapatát fogadja ma késő délután. A hazaiak a rájátszásban elért harmadik, a dánok pedig a bajnoki negyedik helyezésükkel érdemelték ki a lehetőséget az indulásra nemzetközi szinten.

A belgák nyolc barátságos meccset játszottak a bajnoki szünetben, ezek felét nyerték meg a másik felén döntetlent játszottak. A bajnokság első fordulójában idegenben verték 2:0-ra a Beverent, vagyis jó formában vannak.

A Bröndby is veretlen maradt hat barátságos mérkőzésen, a Boltonnal és a Szpartak Moszkvával döntetlent játszottak, de például a Liverpoolt megverték. A dán bajnokságban már két meccset játszottak, a Midtjyllandtól kikaptak idegenben, a Silkeborgot 2:0-ra verték odahaza, vagyis ők sincsenek éppenséggel rossz passzban, így érdekes mérkőzés várható.

A közelmúltban nem találkoztak hivatalos mérkőzésen, de ma az esélyek azért a hazai csapat mellett szólnak, a továbbjutásra pedig nagyjából azonos az esélyük.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:30 - kor kezdődik.