36:26

vége (18:14)

23.08.2014, 18:30 • Elek Gyula Aréna • Teleki Péter

59

SZUCSÁNSZKI vállalta el a hazaiak hétméteresét, a bal felsőbe bombázott. (36:26) (36:26)

55

Danilovic büntetőjét most védte Ferenczi, a közönség vastapssal jutalmazta. (33:25) (33:25)

54

DANILOVIC dobhatta ismét a vendégek hétméteresét, ezúttal sem hibázta el. (33:25) (33:25)

54

A Kragujevac időt kért. (33:24) (33:24)

51

Stanisavljevic kapott két percet, emberhátrányban a vendégcsapat. (31:24) (31:24)

49

DANILOVIC nem tud hibázni büntetőből, könnyedén vágta be. (29:23) (29:23)

40

A Kragujevac időt kért. (25:16) (25:16)

37

Stepanovic kapott két percet, emberelőnyben támadhat a Ferencváros. (22:16) (22:16)

35

DANILOVIC vállalta el a vendégek büntetőjét, a jobb sarokba pattintott. (21:15) (21:15)

33

CAIROVIC kapott két percet, Lukácsot bántotta gólhelyzetben. Emberhátrányban a Kragujevac. (21:14) (21:14)

33

Lukács harcolt ki szélen, PENA ezúttal is rendkívül higgadt volt. (21:14) (21:14)

32

Szamoránsky harcolta ki a büntetőt beállóban, PENA pedig magabiztosan értékesítette. (20:14) (20:14)

25

Szarka kapott két percet, a vendégek pedig büntetőt dobhatnak. (16:11) (16:11)

14

DANILOVIC vállalta el a szerbek büntetőjét, nagy lóbálás után belőtte. (10:8) (10:8)

11

A Kragujevac időt kért. (9:6) (9:6)

9

DANILOVIC lőhetett büntetőt, higgadtan értékesítette. (7:6) (7:6)

8

STEINBACH ismét büntetőt lőhetett, nem hibázta el ezúttal sem. (6:4) (6:4)

6

Szucsánszkit döngölték középen a parkettbe, ismét büntetőhöz jut a Ferencváros. STEINBACH lövését először védte Todorovic, másodszor már nem volt ellenszer. (5:3) (5:3)

6

STEINBACH harcolt ki büntetőt, a végrehajtó is ő volt. (4:3) (4:3)

2

Janjusevic büntetőjét védte Tomasevics,de a labda maradt a vendégeknél. (1:0) (1:0)

36:26

FTC Rail Cargo Hungaria: Ferenczi, Szikora, Tomasevics (kapusok) – Cifra, Szarka, Vérten, Tóth, Szucsánszki, Mészáros, Steinbach, Soós, Lukács, Tomori, Pena, Faluvégi, Szamoránsky.

WHC Radnicki Kragujevac: Todorovic, Risovic (kapusok) – Prijovic, Tanic, Stepanovic, Radosavljevic, Cairovic, Milosevic, Nisavic, Balac, Stanisavljevic, Dukic, Obucina, Janjusevic, Danilovic

Játékvezetők: Medve, Nagy