5:7

esemény vége (1:3, 1:2, 2:2, 1:0)

23.08.2014, 12:20 • Almati, Kazahsztán • Kármán Zoltán

32

Magyar időkérés alig 40 mp-cel a negyed vége előtt, ezt két gólos előnynél meg kell már nyernünk úgy, hogy nálunk ráadásul a labda.

30

DECKER KIVÉDI BOWEN ÖTMÉTERESÉT!!

30

LUCA CUPIDO úszott közelebb, majd középről kiválóan emelte át Deckert, a labda pedig a bal alsóba hullott. 5-7!

29

Amerikai időkérés. Az idő nekünk dolgozik, ha úgy telik el, hogy a felek nem találnak a kapuba, mert addig is kitart a három gólos fórunk.

24

MADARAS NORBERTET nem érdekelte az előbbi eset, ugyanonnan, ugyanakkora bombagólt szerez bal kézzel, átlövésből a rövidbe! 4:7! (2,4 mp-cel a negyed vége előtt!)

22

Benedek Tibor is időt kér.

21

Végre sikerült VARGA DÉNESNEK, nagy lóba után bal kettőből a hosszú felsőbe verte! 4-6!

20

Amerikai időkérés, harmadszor is az egyenlítésért támadhat az USA.

18

JOHN MANN kapott kiváló bejátszást, Decker feleslegesen ment ki a kapujából, Mann kapcsolt és könnyedén a félig üres kapuba lőtt centerből. 4-5!

17

Hatalmas bombagól ALEXANDER BOWENTŐL középről, távolról a bal felsőbe! Védhetetlen volt. 3-5!

16

Jó helyzetből bombázott Erdélyi, a kapus védett, de a kipattanót HÁRAI BALÁZS közelről értékesítette, egy már 2-5!!

15

Magyar időkérés!

15

Most viszont mindenkit megetettünk!! VARGA DÉNES levált az emberéről, beúszott második centerbe, teljesen zavartalanul kapta és közelről a bal alsóba bombázta! 2-4!

12

Amerikai időkérés.

6

VARGA DÉNES középről tüzelt rendezetlen védelem ellen és nagy gólt szerez! 1-3!

5

BÁTORI BENCE bombagólja középről, nagyjából 6 méterről! Már mi vezetünk! 1-2!

4

Svédcsavarral tette kapura a labdát HÁRAI BALÁZS centerből, megpattant a kapus kezén, de éppen átcsorgott a labda a jobb alsónál! 1-1!

2

McCONNELL jobb oldali átlövése talál be, bal kézzel eredményes a rövid sarokba. 1-0!