2:1

vége (2:0)

20.09.2014, 20:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Tóth Gábor

87

Érdekes módon a szépítő gól után a Nantes tudott fölényt kiharcolni, jobban cserélt a hazaiak edzője. elsősorban ők alakítják ki a helyzeteket.

84

Deaux lép ki nagy helyzetben a jobbösszekötő helyén, 12 méterről lő a jobb sarok mellé.

80

Schehter helyett Bangoura a pályán.

80

Nkoudou jó csel után 25 méterről lő kevéssel fölé!

75

Bosetti lép ki jó labdával középen, de mielőtt lőne elpattan tőle egy szerencsétlen mozdulat után, oda a helyzet.

74

Reményt adhat ez a gól a Nizzának, hiszen többet támadnak, igaz, hogy a hazai kontrák nagyon veszedelmesek.

72

Hult helyén Rafetraniaina.

AMAVI - 2:1

70

A Nice gólt szerzett!
Balról ívelnek bve szögletet a vendégek, a rövid saroknál csúsztatja meg a labdát JORDAN AMAVI, Dupe nem tud menteni a bal sarok előtt! 2:1

68

Bammou helyére Deaux érkezik.

67

Audel helyett Nkoudou a pályán.

61

Egy óra telt el a mérkőzésből, a két gólos hátrányban támad becsülettel a Nizza, de a Nantes alakít ki veszélyesebb helyzeteket a kapujuk előtt.

60

Schehter indulhat ismét egy védelmi hiba után a jobb szélen, befelé cselez, de a ballábas lövése elakad a védőkben!

53

Schehter lép ki ziccerben középen, de hosszan szökteti magát, a kimozduló Hassen szerzi meg a labdát.

50

Ismét a semmiből növelhette volna az előnyét a Nantes, jól kontráznak, meg kell hagyni.

49

Audel lép ki nagy helyzetben, 10 méterről jobbról lő, Hassen véd bravúrral!

46

Kettős csere a vendégeknél, Eduardo helyett Plea, Diawara helyett Bautheac játszik a második félidőben

44

A Nizza támadott többet az utóbbi 10 percben, de egy védelmi hibát kihasznált a Nantes, két gól az előnyük.

SCHEHTER - 2:0

43

A Nantes gólt szerzett!
A bal szélen a vonal mellett szerez labdát ETEY SCHEHTER, befelé viszi, nem lépnek ki rá a védők, így éles szögből, 12 méterről a jobb sarokba lő! 2:0

36

10 perc van hátra a félidőből, a gól után többet veszélyeztetett a Nantes, de az utóbbi percekben a vendégek próbálkoznak többet.

26

Most nyom a Nantes, helyzeteik vannak. hajtanak a második gólért.

25

A szöglet után Vizcarrondo fejel 8 méterről kapura, Hassen lábbal véd!

25

Veretout egyből kapura lövi éles szögből a szabadot, szögletre pattan a kapu előtt tömörülő védőkről.

24

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Bodmer (OGC Nice), Gakpét rántotta le a bal szélen.

DJILOBODJI - 1:0

9

PAPY MISON DJILOBIDJI a jobboldali szöglet után fejelt a kapu közepébe 5 méterről a védőt megelőzve!