Real Sociedad – Getafe CF

1:2

vége (0:0)

20.10.2014, 20:45 • Anoeta, San Sebastián • Kármán Zoltán

Sajnálhatja, aki nem nézte meg az utolsó 10 percet ezen a mérkőzésen. 82 percig képtelenek voltak a hálóba találni, majd amikor már úgy tűnt, hogy a Real Sociedad megszerzi a három pontot, akkor az utolsó percben előbb Yoda egyenlíteni tudott, majd a ráadás utolsó percében ugyanő a győztes gólt is megszerezte. Ez nagyon sokat érhet a végelszámolásnál ez a három pont a Getafe számára.

Nemhogy három pontot nem szerzett a hazai csapat, hanem végül egyet sem. Így marad 5 egységük, egyetlen eggyel előzik meg az utolsó helyezett Cordobát, míg a Getafe már 10 pontos és a 10. helyre ugrik előre, kissé fellélegezhetnek. Megérdemli a győzelmet a Getafe ezen az egyébként meglehetősen gyenge színvonalú találkozón, mert tudtak újítani, amikor vesztésre álltak, nem adták fel és végül az egy ponttal sem elégedtek meg, siker koronázta próbálkozásukat, győztek! Óriási fordítás ez kérem az utolsó percekben!

Real Sociedad – Getafe: 1-2!
---- (22:41:42)

90+4

Karim YODA - 1:2

90+4

A Getafe gólt szerzett!
Ezt a drámát kérem szépen!! KARIM ABDUL YODA végül a győzelmet is megszerzi a vendégeknek!! A bal oldalon indult meg Sammir nagyon jól, egészen az ötösig cselezte be magát, majd ismét tökéletes bejátszás középre, öt méteren várta a labdát a túloldalon Yoda, aki az üres kapuba belsőzte! 1-2!

90+3

A megcsúsztatott labdára érkezett Guaita, Agirretxe azonban meglökte a levegőben, szabadrúgás kifelé. Fél perc még hátra.

90+3

Jobb oldali szabadrúgás a Real Sociedad javára, nagyjából 30-35 méterre a kaputól.

90+2

Természetesen most a vendégeknek kicsit sem sürgős a dolog. Három perc a ráadás.

90+1

Michel volt a ludas, ő kap sárgát, de úgy tűnik, kissé ő is belesérült a dologba.

90+1

Azonnal néma csend lett a stadionban, most hárman is a földön.

Karim YODA - 1:1

90

ABDOUL KARIM YODA még egyszer lövőhelyzetbe került a jobb oldalon, 19 méteren, ezt már nem hibázta el, laposan kilőtte a jobb alsó sarkot védhetetlenül! 1-1!

90

Yoda jobb oldali lövésébe lépnek bele, de marad a vendégeknél.

90

Lafita adta volna be balról egy csavart labdával keresve Diawara fejét középen, túl magas, simán lett Zubikaraié.

89

Zurutuza fejeli fel az égbe, Guaita megelőz mindenkit és lehúzza a lasztit.

89

Hervias harcol ki szögletet a Real Sociedad számára, tökéletes a hazaiaknak, elől tartják a labdát.

88

Zubikarai kezében a labda, most neki nem sürgős a kirúgás.

87

Lacent Baba Diawara váltja a vendégek utolsó cseréjeként.

86

Kinyílt hátul a vendég együttes, labdát szerzett az RSO, de Hervias felé borzalmasra sikerült az indítás.

86

Csipkedi magát a Getafe, ebből semmit sem mutattak a gól előtt, de most hirtelen sürgős lett.