FTC-Bástyamillenium – Szentendrei KC

23:27

vége (14:14)

22.10.2014, 19:00 • Teleki Péter

Az első félidőben végig fej-fej mellett mentek a csapatok, majd a fordulást követően két hazai góllal indított a Ferencváros. Ezután azonban a Szentendre zsinórban négyet vágott, és a mérkőzés végéig már nem is engedte ki a győzelmet a kezéből.
A hazaiak támadásban sokszor tanácstalanok voltak, a távoli lövéseiket Holló nagy százalékban védte. A zöld-fehéreknél ma a kapusteljesítményt nem dicsérhetjük, a vendégek győzelméhez minden bizonnyal ez is hozzájárult.
A Magyar Kupa következő fordulójában a Szentendre lesz ott, a ferencvárosiak a bajnokságra koncentrálhatnak.
Köszönöm a figyelmet! (20:28:40)

60

Mérkőzés vége. (23:27)

60

SZERENCSÉS a végén még betalált, szélről volt eredményes. (23:27) (23:27)

59

ZALAI bal szélen kapta a labdát, szépen ejtette át Holló kapus fölött. (23:26) (23:26)

59

JÓZSA jött be támadásba, betörésből szerezte a vendégek újabb gólját. (22:26) (22:26)

58

BIRO jobb kettőből laposan bevarrta. (22:25) (22:25)

58

Sutka kapott a végén két perces büntetést, emberhátrányban a vendégek. (21:25) (21:25)

58

TAKÓ átlövésből bevarrta, de ez már minden valószínűség szerint nem oszt, nem szoroz. (21:25) (21:25)

57

Semmi nem jön össze a hazaiaknak, Takó kihagyta a büntetőt. (20:25) (20:25)

56

GULÁS ment be jobb kettőből a hazai darálóba, bátorsága gólt hozott a Szentedre konyhájára. (20:25) (20:25)

55

TAKÓ átlövésből bevarrta, de így is néggyel mennek a vendégek. (20:24) (20:24)

55

SZERENCSÉS jobb szélről fejezte be a vendégek akcióját, labdája becsorgott a kapufáról. (19:24) (19:24)

54

A Szentendre okosan játszik, passzívig igyekeznek végigjátszani a támadásokat. (19:23) (19:23)

54

Szerencsés szélen a vonalra lépett, a Szentendre kapujában viszont Holló remekel. (19:23) (19:23)

53

Rossz bejátszás után a hazaiak támadhattak, Holló ismét védett. (19:23) (19:23)

52

A Szentendre időt kért. (19:23) (19:23)

52

Hazai jó védekezés után a Ferencváros gyors támadást vezetett, TAKÓ jobb kettőből minden dühét beleadva vágott nagy gólt. (19:23) (19:23)

51

Molnár védett egy átlövést, a zöld-fehérek támadhatnak. Félegyházi lövése kimaradt, nagy bajban az FTC. (18:23) (18:23)

50

A vendégek emberhátrányban is betaláltak, PERÉNYI bal szélről varrta be. (18:23) (18:23)

23:27

FTC-Bástyamillenium: Tuba Kovács, Molnár (kapusok) – Deli, Biró, Takó, Kuhn, Garamvölgyi, Grandjean, Varga, Gyurcsovics, Félegyházi, Iváncsik, Pozsgai, Zalai

Szentendrei KC: Holló, Kerekes, (kapusok) – Gulás, Bendó, Doros, Szaka, Szerencsés, Duzsi, Gáspár, Perényi, Józsa, Tatai, Sutka, Völker

Játékvezetők: Janáky, Temesi