Győri Audi ETO KC – Fehérvár KC

29:21

vége (16:11)

22.10.2014, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Tóth Gábor

Az első félidő közepéig tartotta magát a Fehérvár, ekkor még a vezetésért is támadhattak egy alkalommal, de a kapufát találták el, és mintha ez adta volna meg a jelet a hazaiaknak, aki tempót váltottak, amit nem bírt követni a vendég gárda.

A második félidőben már csak a gólkülönbség volt a kérdés, 11 góllal is mentek már a győriek, de a végére feltámadt a Fehérvár, és feljöttek nyolcra, ez mindenképpen elfogadható és reális különbség is a két csapat mai játéka között. (19:26:07)

60

Mérkőzés vége. (29:21)

60

Egy-egy védés még a végére a kapusoktól, nincs többre idő. (29:21) (29:21)

60

Becséri harmadik gólja, ezt hét méterről lövi a jobb alsóba. (29:21) (29:21)

59

Ezúttal ORBÁN lövi a büntetőt, ő betalál. (29:20) (29:20)

59

Mayer áll ki, hetes is jön a szabálytalansága után. (28:20) (28:20)

59

MÁJER a szélről lő okos gólt. (28:20) (28:20)

58

Aguilar lő mellé a hatosról betörés után. (28:19) (28:19)

58

BECSÉRI magabiztosan lő a bal alsóba a büntetőből. (28:19) (28:19)

57

Ana Szen áll ki, hetes is jön a szabálytalansága után. (28:18) (28:18)

56

HORNYÁK ÁGI válaszol azonnal a túloldalon betörésből. (28:18) (28:18)

55

BECSÉRI szerzi meg első gólját. (27:18) (27:18)

55

Labdaszerzés után ismét a Győr támad, Orbán ziccerét is lábbal védi Kiss. (27:17) (27:17)