FTC - A Híd-OSC-Újbuda

7:13

esemény vége (2:3, 3:1, 1:5, 1:4)

22.10.2014, 19:00 • Népliget • Tibor Hortobágyi

Az első két negyed után nagyon szoros volt a mérkőzés, a végére viszont a Fradi elfáradt és a második félidőben nem volt kérdés, hogy ki nyeri a meccset. Az OSC úgy látszik bírja továbbra is a sorozatterhelést és a BL után a bajnokságban is hibátlan még. Köszönjük ma esti megtisztelő figyelmüket! (20:16:28)

Vége a mérkőzésnek.

32

DECKER ÁDÁM öklözi be a kapu előtt lévő labdát a bal alsóba! (7:13)

32

Marnitz lövése megy ki az egyik vendégjátékos kezéről.

31

A blokkról lepattanó labdát megszerzik a hazaiak.

31

ERNYEY MÁRK volt harcias a kapu előtt és bepofozza a labdát a hálóba! (7:12)

30

Bisztritsányi kiüti Major bal alsóba tartó lövését.

30

Jávor lő fölé a bal oldalról.

29

Vincze Balázs bő három perccel a vége előtt még időt kér.

29

Pohl füleli le a centernek bejátszott passzot.

28

KEVIN GRAHAM a jobb szélről pattint a rövidbe! (6:12)

28

Lejár a Fradi támadóideje, de csak egy blokkolt lövésre futja. Talán már a játékosok is lemondtak a pontszerzésről.

27

Robog az OSC-henger! KOVÁCS GÁBOR centerbő vágja a kapu közepébe a labdát! Kicsit szétesett most a Ferencváros védelme. (6:11)

27

Elől adják el a labdát a hazaiak.

26

SALAMON FERENC most a bal szélről lövi emberelőnyben a hosszúba a labdát! (6:10)

25

Gárdonyi üti ki Decker távoli bombáját.

25

Elkezdődött a negyedik negyed, és bár ismét az OSC volt a gyorsabb, az FTC harciasságának köszönhetően megszerzi a labdát.

Fordulatokban továbbra sincs hiány, hiszen az OSC egy 5:1-es negyeddel átvette a vezetést és jelenleg magabiztosan tartja előnyét. A Fraditól kisebb csoda kell a folytatásban, de a látottak alapján még ez sem lehetetlen.