FTC - A Híd-OSC-Újbuda

7:13

esemény vége (2:3, 3:1, 1:5, 1:4)

22.10.2014, 19:00 • Népliget • Tibor Hortobágyi

Az első két negyed után nagyon szoros volt a mérkőzés, a végére viszont a Fradi elfáradt és a második félidőben nem volt kérdés, hogy ki nyeri a meccset. Az OSC úgy látszik bírja továbbra is a sorozatterhelést és a BL után a bajnokságban is hibátlan még. Köszönjük ma esti megtisztelő figyelmüket! (20:16:28)

32

DECKER ÁDÁM öklözi be a kapu előtt lévő labdát a bal alsóba! (7:13)

31

ERNYEY MÁRK volt harcias a kapu előtt és bepofozza a labdát a hálóba! (7:12)

28

KEVIN GRAHAM a jobb szélről pattint a rövidbe! (6:12)

27

Robog az OSC-henger! KOVÁCS GÁBOR centerbő vágja a kapu közepébe a labdát! Kicsit szétesett most a Ferencváros védelme. (6:11)

26

SALAMON FERENC most a bal szélről lövi emberelőnyben a hosszúba a labdát! (6:10)

Fordulatokban továbbra sincs hiány, hiszen az OSC egy 5:1-es negyeddel átvette a vezetést és jelenleg magabiztosan tartja előnyét. A Fraditól kisebb csoda kell a folytatásban, de a látottak alapján még ez sem lehetetlen.

24

KOVÁCS GÁBOR ellövi öt méterről, ami a jobb alsóban köt ki! (6:9)

19

Hegedűs passzol a SALAMON FERNCNEK, aki fórban a bal oldalról pattint a jobb alsóba! (6:8)

18

BUNDSCHUH ERIK öt méterről a jobb alsóba lő! Újra vezet az OSC! (6:7)

18

SALAMON FERENC is előnyből eredményes, középről vágja a labdát a kapu közepébe! (6.6)

17

CSAPÓ MIKLÓS fórból, a jobb szélről szerzi meg ismét a vezetést! (6:5)

17

HEGEDŰS GÁBOR szakad el emberétől és nagy erővel vágja a kapu jobb oldalába a labdát pár méterről! (5:5)

Nagyon izgalmas a mérkőzés továbbra is! A Ferencváros a mérkőzés elején nehezen lendült játékba, a második negyedben viszont megérdemelten fordított. Az OSC-nél a kimaradt fórok megbosszulhatják magukat, továbbá Gárdonyi jó teljesítményére is ellenszert kell találnia a szünetben Vincze Balázséknak.

15

Fordít a Fradi! AIDAN ROACH hét méterről hatalmas gól lő a jobb felsőbe! (5:4)

14

MARNITZ GERGŐ a jobb oldalról vágja a léc alá a fórt! (4:4)

12

AIDAN ROACH hár méterről, a kapu elől talál a hálóba! (3:4)

10

BÁTORI BENCE emberelőnyben a bal szélről lő a kapu közepébe! (2:4)

Az OSC nagy lendülettel kezdte a mérkőzést, a Ferencváros viszont küzdelmes játékkal egyenlített. Végül egy találattal vezetnek az újbudaiak, de valószínűleg még sok izgalmat tartogat a találkozó.

8

DECKER ÁDÁM fórban kapja a labdát centerben, ahonnan könyörtelenül a kapuba zúdítja a játékszert! (2:3)

5

AIDAN ROACH akcióból már eredményes, és a bal alsóba lő! (2:2)

4

KATONÁS GERGŐ már nem hibázik, a bal felsőbe pattintja az ötméterest! (1:2)

2

Roach büntetőjét kiüti a bal sarokból Bisztritsányi!

2

DRASKO BRGULJAN a jobb oldalról vágja Gárdonyi feje felett a hálóba a labdát! (0:2)

1

Gárdonyi kiúszik kapujából, viszont ellenfélhez passzol, SALAMON FERENC pedig közel félpályáról az üresen maradt kapu bal sarkába pattint! (0:1)

Az Eger-Szolnok csúcsrangadó mellett egy miniderbit is rendeznek a férfi vízilabda OB I hétvégéről a BL-csoportmeccsek miatt elhalasztott 3. fordulójában.

A házigazda Ferencváros jól kezdte a szezont, ugyanis eddig két forduló után még veretlen a bajnokságban. A BVSC-t 7:5-re, míg a Debrecent 11:9-re győzték le otthon a zöld-fehérek, a Magyar Kupában pedig a nyolc között van Varga Zsolt együttese.

Az OSC formájára sem lehet panasz, hiszen miután Marseille-ben megnyerték a Bajnokok Ligája első selejtezőkörét, a hétvégén otthon jutottak tovább szintén csoportelsőként a második fordulóból. Jövő héten viszont kemény feladatuk lesz, hiszen a Szolnokot sorsolták melléjük a főtáblára jutásért folytatott harcban.

A Magyar Kupában és az OB I-ben a Fradihoz hasonló a mérlegük az újbudaiaknak. Az előbbiben szintén a nyolc között vannak, míg a hazai pontvadászatban a Honvédot 8:6-ra, a BVSC-t pedig idegenben 9:7-re intézték el.

Ezek alapján mindenképp érdekes mérkőzésre van kilátás. Vajon az OSC bírja a folyamatos terhelést, vagy az FTC megőrzi százszázalékos teljesítményét? Este kiderül. Tartsanak velünk!