0:2

vége (0:2)

24.10.2014, 20:30 • Stadium Municipal, Toulouse • Dániel Schmidt

A végeredmény tehát 0:2!!

Meglepetésre nyerni tudott a Lens! Az első félidőben két kontra végén megszerezték a vezetést, amit végig tartani is tudtak. A hazaiak sokat támadtak, de nem voltak ma formában.

90+2

Újabb kérdéses szituáció a vendég kapu előtt! Most sincs büntető!

90+2

Akpa kap sárgát!

90+1

4 perc a ráadás!

83

Veszélyes volt a vendég kontra, de az egyik hazai játékos blokkolni tudta a lövést.

83

Egyik csapat sem cserélhet már többet.

82

Bourigeaud helyén Fradj!

80

10 perc még hátra!

80

Akpa lövése kerüli el nem sokkal a kaput. Egy védő is beleért!

79

Egyre jobban fáradnak a vendégek, de még mindig nem kaptak gólt!

77

Belon véd nagy bravúrral ziccerben!

76

Moubandje helyén pedig Braithwaite.

75

Ben Yedder elől mentenek az utolsó pillanatban!

74

Valdivia helyén Sylla B.

72

Belon szerzi meg a pontatlan indítást.

70

Doumbia szerettet volna szögletet, de ő ért bele utoljára. Kirúgás!

68

Továbbra is stabil a Lens hátsó alakzata.

67

Pesic lőtt estében, de nem találta el jól a labdát.

66

NDiaye helyén Nomenjanahary.

63

A szöglet után Aguilar fejelt kapura, de Belon fölé tudta tolni! Újabb szöglet!

63

62

Nagy nyomás alatt a vendég kapu.

61

Boucher szerzi meg a magas labdát!

59

Szinte pillanatokig sincs a labda a vendég játékosoknál.

57

El Jadeyaoui kap sárgát.

56

Újabb beadást fejelnek ki a vendég védők!

54

Újabb hazai szöglet!

54

A védők fejelik ki a beadást.

53

Ben Yedder harcol ki egy szabadrúgást a jobb szélen.

53

Nagy erővel támad a hazai csapat!

52

Aguilar fejelt a kapu fölé, 11 méterről!

52

A szögletet kivágják!

51

Akpát rúgták fel csúnyán a tizenhatoson belül, de a játékvezető szerint nem volt szabálytalan. Szöglet!

50

A szöglet után Ben Yedder tudott fejelni, de Belon megfogta a középre tartó labdát!

46

Az első félidőben tehát meglepetésre 0:2!! Hiába támadott végig a hazai csapat igazi helyzetet nem tudtak kialakítani, ellenben a vendégekkel, akik remekül használták ki a lehetőségeiket és két kontra végén 2 gólt is szereztek. A hazaiaknak tehát ki kell valamit találniuk a szünetben.

45+1

45+1

1 perc a ráadás.

45

Veskovac helyén Spano. Sérülés miatt a csere.

43

N'Diaye remekül vitte fel a labdát a bal szélen, majd remekül lőtte a hosszú alsó felé a labdát, de egy kicsivel célt tévesztett.

42

68%:32% a labdabirtoklás.

41

Akpa beadását vágják ki a védők.

40

Jól védekezik a Lens! Nem találnak rést rajtuk a hazaiak.

38

Jól játszott a hazai csapat, de Trejo passza nem volt pontos.

37

Kifejelik a hazai védők.

37

Vendég szöglet!

35

33

Guillaume került helyzetbe az újabb gyors ellentámadást követően, de nem tudott a kapu felé fordulni.

32

Vendég szöglet, de nem veszélyes.

31

Támadnak a hazaiak, de továbbra is nagyon pontatlanok.

29

Akpa beadását vágják szögletre!

BOURIGEAUD - 0:2

27

A Lens gólt szerzett!

BENJAMIN BOURIGEAUD góljával már 0:2!!! A kontra végén, BOURIGEAUD elé pattant a labda, aki 8 méterről kíméletlenül a bal kapufához lövi a labdát! 0:2

25

Akpa lőtt kapásból, de ezt is blokkolták a védők. Újabb hazai szöglet, de veszélytelen.

24

A szögletre Ben Yedder érkezett, de nem találta el jól a labdát.

24

Akpa lövését blokkolják. Szöglet!

22

A szöglet nem volt pontos, majd az ismétlés után az egyik hazai játékos volt lesen.

22

21

Ben Yedder lövését blokkolták.

21

Trejot szerelték a védők az utolsó pillanatban.

20

Hiába támad a hazai gárda, nem elég pontosak a passzaik.

18

Pesic indítása volt pontatlan.

16

Pesic tudott kapura rúgni, de nem volt elég erő a lövésében, így Belon leért a labdára.

15

73%:27% a labdabirtoklás.

14

A hazaik tartják a labdát.

El JADEYAOUI - 0:1

12

ALHARBI EL JADEYAOUI góljával vezet a Lens!! Balról jött a beadás, majd a hazai játékosok nem értették meg egymást, így JADEYAOUI elé került a labda, aki nem habozott és bevágta a ziccert! 0:1

10

Ben Yedder tekert veszélyesen a kapu elé, de senki nem ért hozzá.

8

A beadást a vendég védők fejelik ki.

8

Ben Yedder harcol ki egy szabadrúgást a bal szélről.

3

Trejo nem tudta megtartani a labdát az ellenfél büntetőterületén belül.

2

Valdivia lőtt kapura 16 méterről, de nem találta el jól a labdát.

1

Nomenjanahary beadása volt pontatlan.

1

A vendégek kezdték a mérkőzést!

1

A francia bajnokság 11. fordulójának nyitó mérkőzésén a Toulouse fogadja a Lens csapatát.

A hazaiak a tabella 9. helyén állnak, eddig 14 pontot szereztek. 4 győzelem, 2 döntetlen és 4 vereség a mérlegük. Legutóbb a Marseille ellen szenvedtek 2:0-ás vereséget. Legveszélyesebb játékosuk Ben Yedder, aki már 6 gólt szerzett! Sérült nincs a csapatban.

A vendégek a tabella utolsó helyén állnak, eddig mindössze 8 pontot szereztek. A mérlegük 2 győzelem, 2 döntetlen és 6 vereség. Legutóbb a PSG ellen kaptak ki 3:1-re. A vendégek kerete is teljes.

A két csapat utoljára 2011-ben találkozott, amikor 1:0-ra győzött a Toulouse. A Lens legutóbb 2007-ben tudott nyerni ebben a párharcban.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:30 - kor kezdődik..