0:2

vége (0:2)

24.10.2014, 20:30 • Stadium Municipal, Toulouse • Dániel Schmidt

A végeredmény tehát 0:2!!

Meglepetésre nyerni tudott a Lens! Az első félidőben két kontra végén megszerezték a vezetést, amit végig tartani is tudtak. A hazaiak sokat támadtak, de nem voltak ma formában.

80

10 perc még hátra!

80

Akpa lövése kerüli el nem sokkal a kaput. Egy védő is beleért!

52

Aguilar fejelt a kapu fölé, 11 méterről!

50

A szöglet után Ben Yedder tudott fejelni, de Belon megfogta a középre tartó labdát!

46

Trejo helyén Regattin.

Az első félidőben tehát meglepetésre 0:2!! Hiába támadott végig a hazai csapat igazi helyzetet nem tudtak kialakítani, ellenben a vendégekkel, akik remekül használták ki a lehetőségeiket és két kontra végén 2 gólt is szereztek. A hazaiaknak tehát ki kell valamit találniuk a szünetben.

45

Veskovac helyén Spano. Sérülés miatt a csere.

43

N'Diaye remekül vitte fel a labdát a bal szélen, majd remekül lőtte a hosszú alsó felé a labdát, de egy kicsivel célt tévesztett.

BOURIGEAUD - 0:2

27

A Lens gólt szerzett!

BENJAMIN BOURIGEAUD góljával már 0:2!!! A kontra végén, BOURIGEAUD elé pattant a labda, aki 8 méterről kíméletlenül a bal kapufához lövi a labdát! 0:2

16

Pesic tudott kapura rúgni, de nem volt elég erő a lövésében, így Belon leért a labdára.

El JADEYAOUI - 0:1

12

ALHARBI EL JADEYAOUI góljával vezet a Lens!! Balról jött a beadás, majd a hazai játékosok nem értették meg egymást, így JADEYAOUI elé került a labda, aki nem habozott és bevágta a ziccert! 0:1

A francia bajnokság 11. fordulójának nyitó mérkőzésén a Toulouse fogadja a Lens csapatát.

A hazaiak a tabella 9. helyén állnak, eddig 14 pontot szereztek. 4 győzelem, 2 döntetlen és 4 vereség a mérlegük. Legutóbb a Marseille ellen szenvedtek 2:0-ás vereséget. Legveszélyesebb játékosuk Ben Yedder, aki már 6 gólt szerzett! Sérült nincs a csapatban.

A vendégek a tabella utolsó helyén állnak, eddig mindössze 8 pontot szereztek. A mérlegük 2 győzelem, 2 döntetlen és 6 vereség. Legutóbb a PSG ellen kaptak ki 3:1-re. A vendégek kerete is teljes.

A két csapat utoljára 2011-ben találkozott, amikor 1:0-ra győzött a Toulouse. A Lens legutóbb 2007-ben tudott nyerni ebben a párharcban.