1:2

vége (1:0)

25.10.2014, 18:00 • PMFC Stadion, Pécs • Kolarics László

A mérkőzés után a vezetőedzők értékelték a mérkőzést:

Kovács László: Végre rúgtunk gólt! Csapatként működött a társaság és nyerni tudtunk!
Nehéz helyzetben, a félidőben is arról beszéltünk, hogy meg lehet fordítani a mérkőzést, csak higgadtnak kell maradni.

Véber György: Ha nem ellenünk nyer a Pápa, akkor rögtön gratulálok, de így, ilyen mérkőzés után most higgadtan nem tudok mit mondani. A mérkőzés utolsó tíz percében a mögöttem lévő szurkolók folyamatosan engem gyaláztak, hogy miattam jutott ide a csapat. A tulajdonos úr majd dönt, hogy mi lesz a jövőben.
Az második félidőben 1-0 után is menni kellett volna tovább, érthetetlen számomra miért lett ilyen rossz a játékunk a második játékrészben. (21:04:06)
A PMFC nyertes első félidő után katasztrofális játékot produkált és a Pápa higgadt játékkal fordítani tudott!
A hazai nézők már Véber György fejét követelik, de a hazai játékosokat sem dicsérik agyon. Nagy bajban a Pécs, most sem sikerült nyerniük itthon, a Pápa ezzel a győzelemmel megelőzte őket a tabellán.

90+3

90+3

Kenesei vette le a kipattanót, majd az üres pécsi kapu felé rúgta a felezővonaltól, de nem sikerült betalálnia!

90+3

Wittrédi ívelte fel a labdát 40 méterről, Polekszics is előre ment fejelni,de kifejelte a kapuja elől Csizmadia.

90+2

Nagy Tamás kapott sárga lapot Rácz visszahúzásáért.

90+1

Sluka 22 méteres lövése elakad Baloghban, a hazaiaké a labda.

90

Három perc a hosszabbítás.

90

A Pápa gólt szerzett!
Kenesei szépen gurított középre jobbról, a tizenhatos jobb oldalától, majd az érkező COROIAN ANDREI ION három méterről a bal felsőbe vágta!

89

Wittrédi nem dőlt rá eléggé a kipattanó labdára, a 18 méteres lövése fölé ment.

88

Tovább is csak kapkodnak a pécsiek, nem tudnak helyzetbe kerülni

87

Wittrédi lőtte kapura a labdát balról, a szabadrúgásból, de ez csemege volt Szűcsnek.

86

A harmadik csere a Lombard Pápa FC-nél: lemegy Zulevs, bejön Coroian.

85

Mohlt lökte fel Tóth, szabadrúgás a vendégeknek a bal oldali szögletzászlótól.

84

Romics volt lesen Wittrédi előreívelésénél, a vendégek jöhetnek szabadrúgással.

83

Balogh szerelte keményen Benkőt, a Pécs jöhet előre a térfele közepétől.

82

Szöglet a Pécsnek, de Rácz bal oldali beadását magabiztosan húzta le Szűcs.

82

Tóth kapott sárga lapot időhúzásért.

81

Rácz lőtte középre balról a labdát, de Frank elől kivágta Bogunovic.

80

Szabadrúgás a kezdőkörből a vendégeknek, Csilust lökte el Horváth.

79

A Pápa most már tényleg csak a kontrákra épít, behúzódik a térfelére.

78

Kővári lökte el Csilust, szabadrúgás a vendégeknek 40 méterről.

77

Kővári 27 méteres lövése jócskán a kapu mellé kanyarodott.

76

Eddig nem sokat változott a Pécs a három csere által, a Pápa pedig sokkal jobban játszik mint az első félidőben.

75

A harmadik csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Szatmári, bejön Rácz.

74

A második csere a Lombard Pápa FC-nál: lemegy Popin, bejön Benkő.

73

Kővári tartott rá Frozoni lábára, sárga lapot kapott érte.

72

Nagy József ügyeskedett, bevitte jobbról a tizenhatosra a labdát, de ott feldobta magát, nincs tizenegyes.

71

Kenesei íveli fel a labdát a kapu elé, de kifejeli onnan Balogh.

70

Horváth utólag kapott sárga lapot Tóth buktatásáért.

69

Balogh buktatta a hazai térfél közepén Zulevset, sárga lapot kapott érte.

68

Wittrédi forgolódott a tizenhatoson belül a labdával, de Csizmadia szerelni tudta.

67

A pápaiak lapos passzokkal szépen tartják a labdát, de nem sokat jutnak vele előre.

66

Frank jól kapta a labdát Wittréditől, de túl hosszan adott be a tizenhatos jobb oldalától, oda a helyzet.

65

Tóth jobb oldali beadását öleli magához Polekszics, a hazaiak jöhetnek előre.

64

Polekszics rosszul jött ki, Popin elvitte előle a labdát a tizenhatos bal oldalán, de aztán visszalépett a kapus és fogta Popin emelését a tizenhatoson belül.

63

Kettős csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Frőhlich, bejön Frank és lemegy Heffler, bejön Wittrédi.

62

Nagy Józsefnek hosszú a labda, a vendégek jöhetnek kirúgással.

61

Heffler állva várta a labdát a tizenhatosnál, oda is léptek neki, nincs belőle helyzet.

60

Márkvárt felé az indítás, balra, de jól jött ki Szűcs, megijesztette a hazai középpályást, a labda pedig kigurult.

59

Heffler buktatta Slukát, aki rá is játszott és még ápolást is kér.

58

Az első csere a Lombard Pápa FC-nél/: lemegy Florean, bejön Nagy Tamás.

57

Szatmári bal oldali beadását Frőhlich vette le a tizenhatoson belül, de hosszan, felszabadítottak a védők.

56

Horváth 25 méteres lövésre középre ment, könnyedén fogta Szűcs.

55

A pécsiek most kapkodva játszanak, ebből nem sok jó fog kisülni.

54

Csizmadia merészkedett előre, de Romics szerelni tudta a tizenhatosnál.

53

Kenesei 20 méteres lövése két méterrel mellé ment.

52

Nagy Józsefnek hosszú megint Szatmári labdája de még megmenti az alapvonalnál. A visszatett labdát Kővári adja be, de nem éri el Heffler.

51

Popin volt lesen, a pécsiek jöhetnek szabadrúgással.

50

Márkávrt a tizenhatosról csúnyán a kapu fölé lőtte a labdát.

49

Márkvárt a tizenhatos jobb oldalától tört be és 13 méterről a rövid felsőt vette célba, de Szűcs a kapufára tolta a labdát ahonnan kipattant a labda!

48

Alaposan elaludtak itt a félidő elején a pécsiek, most kezdhetnek mindent elölről!

47

Csilus tette vissza lövésre a labdát a tizenhatosnál és ZULEVS VADIMS a léc alá vágta a labdát!

46

Kenesei felé az indítás, de hosszúra sikerült, kirúgás a Pécsnek.

46

Lombard Pápa FC indította útjára a labdát a második félidőben.

46

Az első tíz perc tapogatózása után kezdett belelendülni a támadásokba a PMFC, igyekeztek nyomás alatt tartani a Pápa kapuját. Két kapufa után a Pécsnek a 35. percben végre sikerült betalálnia, Márkvárt lövése után örülhettek a hazaiak. A vendégeknek most már nincs mit veszteniük, ideje nekiállniuk támadni a második félidőben!

45

45

Nem lesz hosszabbítás az első félidőben, a pécsiek tartják a labdát.

44

A Pécs tartja a labdát, várják a szünetet.

43

Nagy József hosszan indította Kővárti, bedobás a vendégeknek a bal oldalon.

42

Frizoni bal oldali beadását vette le a kapuja előtt Mohl, majd kivágta onnan.

41

Szatmári lőtte el a labdát 24 méterről, de közben elcsúszott, így csúnyán fölé ment a labda.

40

A középpályán adogat a Pécs, keresik a rést a Pápai védőfalon.

39

Kővári próbált egy kényszerítőt a tizenhatos jobb sarkánál de hosszan kapta vissza a labdát Frőhlichtől.

38

Mohl bal oldali beadását kivágta Csizmadia az érkező Heffler elől.

37

A pécsiek megnyugodtak a gól óta, most kicsit visszább húzódtak.

36

Szabadrúgás a vendégeknek, jó 40 méterről. Florean előreívelése, elment a fejek felett.

35

A Pécs gólt szerzett!
Frőhlich tette vissza a labdát MÁRKVÁRT DÁVID elé, aki tolt egyet rajta majd 22 méterről ellőtte. A labda pedig megpattant Tóthon, becsapta Szűcsőt és a bal sarokba landolt!

34

Megint egy középre tett labda a jobb oldalról, de egy pécsi támadó sem érte el.

33

Frőhlich még elcsípte a kipattanót, de a középre tett labdáját hiába lőtte el Heffler, elakadt Bogunovicban

32

Mohl szépen tekerte el a sorfal felett a labdát, de a kapufát találta telibe, ahonnan kipattant a labda!

31

Szabadrúgás a hazaiaknak 25 méterről. Mohl fogja ellőni.

30

Bogunovic buktatta Szatmárit, sárga lapot okpatt érte.

29

Márkvárt üresen volt a labdával a tizenhatos bal sarkánál, de sokáig tologatta, majd a 18 méteres lövését fogta Szűcs.

28

Heffler lökte fel Slukát, szabadrúgás a vendégeknek a térfelük közepétől.

27

Heffler hosszan vette át az indítás, ebből most nem lett ziccer!

26

Szöglet a Pécsnek, Heffler kapja a labdát, majd rá is lövi a tizenhatos bal sarkától, de ezt is fogta Szűcs.

25

Zulevs kapott sárga lapot műesésért, mert a tizenhatos előtt Romics mellett feldobta magát.

24

A pécsiek most igyekeznek hátul rendezni a soraikat.

23

A vendégeknek ebből lehet esélyük, ha pontrúgásból betalálnak.

22

Kenesei lőtte el a labdát 23 méterről, de Polekszics védeni tudott a jobb felső sarok elől!

21

Nagy József buktatta Frizonit a vendége térfél felénél, szabadrúgás a Pápának.

20

Nagy József remekül indult be jobbról a tizenhatosra, de kicsit hosszan kapta a labdát , amit Szűcs fogott.

19

Florean remekül kapta a labdát a tizenhatos jobb oldalán, de Nagy József el tudta sodorni és Polekszics fogta a labdát.

18

A PMFC átvette az a kezdeményezést, igyekeznek nyomás alatt tartani a pápaiak kapuját.

17

Kővári 24 méteres lövése fél méterrel elkerülte a vendégek kapuját,

16

Popinnak lett centikkel hosszú Csilus beadása, a hazaiaké így a labda.

15

Mohl indult szép cselekkel balról, betört a tizenhatosra, majd el is lőtte a labdát, de Csizmadia lábáról a labda a keresztlécre pattant, majd szöglet lett belőle!

14

Kővári a bal szélre jött át, majd kiválóan passzolt Hefflernek a jobb szélre, aki jobbról, 16 méterről kicsivel fölé lőtte a labdát!

13

Kenesei jobb oldali szögletét kifejelte Balogh, indulhat a pécsi kontra.

12

Popin remekül ugrott ki a leshatáron, de a ziccert a jól kimozduló Polekszicsbe lőtte, a labda szögletre pattant.

11

Florean indult be a jobb szélen, befelé cselezett, de tizenhatos előtt Balogh megállította, a hazaiaké a labda.

10

Frőhlich most nem akarta cipelni a labdát, de a 23 méteres lövését fogta Szűcs!

9

Frőhlich lesen állt a bal szélen, a vendégeké a labda.

8

Frőhlich szépen játszotta tisztára magát a tizenhatos bal oldlánál, de túl erősen lőtt középre, a kapu előtt keresztbe ment a labda.

7

Mohl kísérte ki a jobb oldalon az indítást Florean elől, kirúgás a hazaiaknak.

6

Bogunovic fejeli el Frőhlich elől az előreívelést, Csizmadiánál a labda.

5

Heffler lőtt kapura 21-ről, a laposan szálló labda nem sokkal ment el a jobb kapufa mellett.

4

Frőhlich lökte középen Bogunovicot, szabadrúgás kifelé a kapuja elől a vendégeknek.

3

Csizmadia tartotta fel a félpályánál, Hefflert, a hazaiak jöhetnek szabadrúgással.

2

Heffler tartott rá Tóth lábára a bal szélen, szabadrúgás a vendégeknek.

1

A szokásos kezdés a hazaiaktól, hátul járatják a labdát.

1

A PMFC kezdte a mérkőzést.

1

A csaptok most sorakoztak fel a kezdőkörnél, a mérkőzés hamarosan kezdődik!
Ma rendezik az El Classicót, de aki igazi magyar szurkoló, az csak a PMFC – Pápán szórakozik!

Pécsi MFC: Poleksics – Nagy József, Romics, Balogh, Mohl – Horváth, Márkvárt – Kővári, Szatmári, Heffler – Főhlich
Cserék: Gőcze, Gránicz, Wittrédi, Rácz, James, Csausics, Frank

Lombard Pápa FC: Szűcs – Tóth, Csizmadia, Bogunovic, Frizoni – Csilus, Sluka, Zulevs, Florean – Popin, Kenesei
Cserék: Markek, Nagy Tamás, Waltner, Coroian Gál, Benkő, Király

Játékvezetők: Iványi Zoltán – Farkas Balázs, Medovarszki János.
A labdarúgó NB I. tizenkettedik fordulójában a PMFC fogadja a Lombard Pápa csapatát.
A Pécs a 12. helyről vág neki az összecsapásnak, úgy hogy idén még nem nyertek bajnokit hazai pályán. Eddig tíz pontot tudott összeszedni a Pécs, két győzelemmel és négy döntetlennel.
A Pápa a pécsiekkel ellentétben pedig még idegenben nem nyert ebben a szezonban. A tabellán a 13. helyen állnak, szintén két győzelemmel és négy döntetlennel, csak nekik hárommal rosszabb a gólkülönbségük.
A pécsiek megint nagyon fogadkoznak, hogy ma meg kell verniük a Pápát, mert jobb erőkből áll a PMFC, de már sokat hallottuk ezt tőlük, ideje lenne bizonyítani a pályán. A pápaiaknak a kontrákra kell építeniük és nem is esélytelenek ezzel, hiszen nemrég a Kecskemét is így tudta legyőzni itthon a Pécset!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 – kor kezdődik.