Szolnoki Dózsa Közgép - Tiszaviràg Szeged

19:7

esemény vége (4:1, 3:4, 7:0, 5:2)

25.10.2014, 11:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • szollope

A Szolnok a várakozásoknak megfelelően fölényes győzelmet aratott a jó hangulatú mérkőzésen. Az első félidőben jól tartotta magát a Szeged, azonban a harmadik negyedre már teljesen elfogyott az erejük és a szolnokiak folyamatosan leúsztak róluk, kihasználták kondicionális fölényüket és könnyű gólokat szereztek.
A megúszásokban különösen Varga Dénes és Varga Dániel valamint Mitrovic jeleskedett. Meixner a legtöbb esetben teljesen kiszolgáltatott volt.
A találkozó legeredményesebb játékosa Varga Dániel lett négy góllal, míg a vendégek legjobbja Manhercz Ádám volt három találattal.

Szolnoki Dózsa Közgép – Tiszavirág Szeged Diapolo 19:7

Köszönöm a figyelmet! (13:56:22)

32

Vége a mérkőzésnek.

32

Varga Dániel és STEFAN MITROVIC teljesen üresen mehetett Meixner kapujára, mert mindketten faképnél hagyták emberüket. Varga roppant önzetlen volt és gólt lövetett MITROVICCAL.(19:7)

31

VARGA DÉNES is elszakadt őrzőjétől, méterekkel leúszta őt, majd higgadtan helyezett a bal sarokba.(18:7)

29

MADARAS NORBERT úszott le ellenfeléről és ziccerben nem hibázott. (17:7)

29

KIS GÁBOR centerből volt eredményes.(16:7)

27

Ezúttal Vámossal szemben harcolt ki kiállítást Seman és MANHERCZ ÁDÁM ismét könyörtelen volt.(15:7)

26

Aleksicet állították ki bekkből, MANHERCZ ÁDÁM lőtt a bal szélről gólt. (15:6)

26

MILAN ALEKSIC lőtt távolról bombagólt.(15:5)

25

Elkezdődött a negyedik negyed, Vámos hozta el ráúszásnál a labdát.

24

Vége a harmadik negyednek.

24

Varga Péter a vendégek vezetőedzője kapott sárga lapot reklamálásért.

24

TÓTH MÁRTON kapott három méterre a kaputól remek passzt Mitrovictól és pattintott a hálóba kapásból. (14:5)

24

Hazai időkérés.

24

VARGA DÁNIEL lőtt pazar gólt középről.(13:5)

24

Varga Zs. pattintott felső lécre.

23

STEFAN MITROVIC kapott remek labdát Vámostól és lőtte középről négy méterről a felsőbe.(12:5)