Szolnoki Dózsa Közgép - Tiszaviràg Szeged

19:7

esemény vége (4:1, 3:4, 7:0, 5:2)

25.10.2014, 11:00 • Szolnoki Vízilabda Aréna • szollope

A Szolnok a várakozásoknak megfelelően fölényes győzelmet aratott a jó hangulatú mérkőzésen. Az első félidőben jól tartotta magát a Szeged, azonban a harmadik negyedre már teljesen elfogyott az erejük és a szolnokiak folyamatosan leúsztak róluk, kihasználták kondicionális fölényüket és könnyű gólokat szereztek.
A megúszásokban különösen Varga Dénes és Varga Dániel valamint Mitrovic jeleskedett. Meixner a legtöbb esetben teljesen kiszolgáltatott volt.
A találkozó legeredményesebb játékosa Varga Dániel lett négy góllal, míg a vendégek legjobbja Manhercz Ádám volt három találattal.

Szolnoki Dózsa Közgép – Tiszavirág Szeged Diapolo 19:7

Köszönöm a figyelmet! (13:56:22)

32

Varga Dániel és STEFAN MITROVIC teljesen üresen mehetett Meixner kapujára, mert mindketten faképnél hagyták emberüket. Varga roppant önzetlen volt és gólt lövetett MITROVICCAL.(19:7)

31

VARGA DÉNES is elszakadt őrzőjétől, méterekkel leúszta őt, majd higgadtan helyezett a bal sarokba.(18:7)

29

MADARAS NORBERT úszott le ellenfeléről és ziccerben nem hibázott. (17:7)

29

KIS GÁBOR centerből volt eredményes.(16:7)

27

Ezúttal Vámossal szemben harcolt ki kiállítást Seman és MANHERCZ ÁDÁM ismét könyörtelen volt.(15:7)

26

Aleksicet állították ki bekkből, MANHERCZ ÁDÁM lőtt a bal szélről gólt. (15:6)

26

MILAN ALEKSIC lőtt távolról bombagólt.(15:5)

24

TÓTH MÁRTON kapott három méterre a kaputól remek passzt Mitrovictól és pattintott a hálóba kapásból. (14:5)

24

VARGA DÁNIEL lőtt pazar gólt középről.(13:5)

23

STEFAN MITROVIC kapott remek labdát Vámostól és lőtte középről négy méterről a felsőbe.(12:5)

22

Szép szolnoki akciót MEZEI TAMÁS fejezte be közeli lövésével.(11:5)

21

A jobb szélről ejtett zseniálisan a hosszúba MADARAS NORBERT.(10:5)

18

VARGA DÉNES úszott le emberéről a bal oldalon, kapta is a labdát és a hosszúba pattintott.(9:5)

17

VARGA DÁNIEL a bal szélről pattint a vendég kapuba 6 méterről.(8:5)

Az első negyedet uralta a Szolnok, de a második negyedre feljavult a Szeged és már nem kaptak leúszás után gólokat. Elől pedig váratlan dolgokra is képes volt a Szege, így a szünetre szorossá tette az eredményt.

16

LUKAS SEMAN játszotta magát üresre és lőtt 3 méterről a Nagy mellett a hálóba(7:5)

14

Manhercz K. ellen ötméteres, amit VARGA DÁNIEL lőtt a bal alsóba.(7:4)

14

Jansik kiállítása után, MANHERCZ ÁDÁM pattintott a rövid felsőbe a bal szélről. (6:4)

13

Varga Dénes lövését védte Meixner, de kipattanó STEFAN MITROVICHOZ pattant, aki a bal szélről helyezett a kapuba.(6:3)

14

VARGA ZSOLT 6 méterről középről pattintott a bal sarokba (5:3)

11

Kis G.-t küldték ki, KISS CSABA középről hat méterről lőtt Nagy feje fölé. (5:2)

9

VARGA DÁNIEL megúszásból szerzett gólt a bal szélről, éles szögből lőtte ki a hosszút.(5:1)

A Szeged szervezz vezetést, de utána átvette az irányítást a Szolnok és négy gólt szerzett egy negyed alatt. Varga Dénes zseniális passzokkal szolgálta ki társait.

7

Ismét Varga Dénes adott kiváló passzt, ezúttal MADARAS NORBERTNEK, aki leúszott emberéről és a kapus fejel fölé lőtte a labdát. (4:1)

6

Varga Dénes adott nagy labdát TÓTH MÁRTONNAK, aki üresen maradt és lőtt a kapu bal oldalába 4 méterről. (3:1)

5

KIS GÁBOR azonnal gólra váltotta az emberfórt, higgadtan pattintott a kapuba. (2:1)