Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért

8:5

esemény vége (3:0 : 2:1 : 2:3 : 1:1)

25.10.2014, 16:00 • Kaposvár, Csík Ferenc úszoda • Törzsök Tamás

Nem volt egy percig sem kérdéses a kaposvári győzelem a szomszéd várak rangadóján. Az elején magához vette a kezdeményezést a Szécsi vezérelte kaposvári gárda és azt a mérkőzés végéig sikerült megőriznie.

Bereczki Miklós: Az első negyed a pécsi csendespihenő részére esett , így is játszottunk, és ezt már nem tudtuk ledolgozni a mérkőzés végéig. Ez miatt alakult ki a három gólos kaposvári siker. (18:09:01)

0:01

CSACSOVSZKY ALEX boxolja be a labdát középen, amit Fekete Szilveszeter reklamál is, mivel ez szabálytalan vízilabdában, azonban a játékvezetők megadják a gólt. 8:5

0:32

Kiállítás a Kaposvárnál Horváth áll ki

1:00

Elveszti a Kaposvár a labdát a meccs vége előtt egy perccel.

2:00

Szécsi véd egy pécsi kísérletet, majd indít, de a támadást nem tudják befejezni a kaposváriak.

4:40

Ötméterest kapnak a pécsiek Prikidánovics volt szabálytalan, de a büntető a felső léácen csattan.

7:40

Kovács lövését könnyedén hárítják a vebdégek.
A negyik negyed elején a kaposvári Berta hozza el a labdát
Vége a harmadik negyednek.

0:01

Kiállítás a pácsieknél, a labda Bartához kerül, de a lövését Barát fogja.
Időt kér Fekete Szilveszter, az utolsó támadást góllal szeretnék befejezni.

0:20

Ágner áll ki, de Kistamás nem tudja kihasználni az előnyt, fölé lövi a labdát.

0:40

egy remek bejátszás Sántavynak, de fölé húzza a kaposvári játékos

1:19

POLOVIC KRISZTIÁN lövi el előnyben a labdát, ami a jobb sarokban köt ki, ez az első gőlja a bajnokságban. 7:4

1:30

Vikalo ellen nem ítélnek faultot

2:20

VINDISCH FERENC úszott meg, majd a ziccert nem hibázza el, ezzel négy gólra növeli a kaposvári előnyt 7:3

3:03

Pécsi időkérés, Bereczki Miklós kér időt.

5:00

FRANCSICS DÁNIEL kap egy labdát a bal oldalon, majd lövi ki a hosszú sarkot. 6:3

6:53

ÁGNER ZOLTÁN kapja jobb átlövőben a labdát, majd célozza meg a bal felső sarkot 6:1

7:30

Csacsovszky fordul be centerben, de Szécsi ott van a kapuban, fogja a lövést.
A második félidőben a harmadik ráúszásnál Práczky hozza el a labdát.
Vége a második negyednek.

ö:40

Sántavy lövi bele a pécsi blokkba a labdát

1:30

Surányi is a kapufát célozza meg, vagyis biztos nem ezt szerette volna, de így sikerült neki is.

2:08

Kiállítás, de Polovic lövése a kapufán csattan.

2:28

SURÁNYI LÁSZLÓ kap egy labdát átlövő pozícióban, majd lövi ki elemi erővel a jobb felső sarkot. 5:1

2:50

Vindisch lövi bele a blokkba

3:22

Czigány lövi el , de blokkolják a lövését.

3:40

Parezanovic áll ki

5:00

Kiállítás a pécsieknél, azonban Ronen lövése a pécsin kapus Barát kezein csattan.

5:30

Lejár a támadóideje a pécsi csapatnak.

6:00

GROS RONEN kap egy remek labdát és növeli a kaposvári előnyt. 4:1

6:24

Berta lövi el emberelőnyben, de a kapust érinti a labda, sarok következik.

0:02

Víz alá vitték a labdát, így ezzel fejeződik be az első negyed.

0:10

Időt kér a PVSK csapata Bereczki Miklós látkúja el tanácsokkal a fiúkat.

0:40

Kistamás sem tud túljárni Szécsi eszén, könnyedén véd a háromszoros olimpiai bajnok kaposvári kapus.

3:50

VINDISCH FERENC őszik meg és játsza ki a kettő az egyet, és lövi be Barát mellett a harmadik kaposvári gólt. 3:0

4:00

Danilo kap egy jó labdát, de lecsőszik a lezéről.

5:57

VINDISCH FERENC a kaposvári első gól szerzője, a kapus kezei mellett lövi a hálóba a labdát 1:0

Még pár perc és kezdődik a mérkőzés.
A csapatok bemutatása történik, a PVSK színeiben a volt kaposvári játékossal valamint edzővel felvonuló pécsi csapat, valamint a nyáron megerősített kaposvári VK gárdája sorakozott fel a medence partja mellé.
A hazai Kaposvári VK csapata fehér, míg a vendég szomszédvár PVSK Mecsek Füszért kék sapkában kezdi majd és valószínúleg fejezi is be a mérkőzést.
Ebben a bajnokságban már a harmadik hazai mérkőzésére készül a Szécsi Zoltánnal felálló kaposvári vízilabda a alakulat. Az első fordulóban papírforma vereséget szenvedtek a Csík Ferenc uszodában a ZF Eger gárdájától. Aztán következett két győzelem, így előkelő harmadik helyről várják a szomszédvár rivális PVSK csapatát.
A PVSK eddig egy gyózelem egy vereség és egy döntetlennel áll a tabella nyolcsdik helyén. Igaz az egy győzelmüket az előző fordulóban épp idegenben Debrecenben érték el. Minden bizonnyal erre készülnek szobat este is Kaposváron.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 16:00 - kor kezdődik..