Fehérvár KC – MTK-Budapest

29:25

vége (14:12)

31.10.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

Vége! A Fehérvár KC 29-25-re megveri az MTK-t, de a két bajnoki pontot kívül nem sok öröme lehet a hazaiaknak.
A második félidőben azért kijött a csapatok közti különbség, ám az MTK szívós játéka, valamint a rendkívül sok technikai hiba hazai oldalon nem engedélyezett ma nagyobb különbséget.
Székesfehérvári részről Kiss Éva érdemel elismerést, a válogatott kapus sok ziccert és lövést fogott ma! (19:29:24)

60

Mérkőzés vége. (29:25)

60

Bogosavljevic átemelési kísérletét fogja Blazek! (29:25) (29:25)

60

Eladott hazai labda, szép MTK fordulás, VALOVICS a gólszerző. (29:25) (29:25)

59

KOVÁCS GRÉTA pattintott lövése Savko lábai között megy a kapuba. (29:24) (29:24)

58

TÖRÖK eredményes ismét a széltől, ezúttal a hosszú felsőbe lő. (29:23) (29:23)

58

Májer a szélről, véd a vendégek kapusa. (29:22) (29:22)

58

ÁBRAHÁM eredményes beállóból. (29:22) (29:22)

57

HORVÁTH B. kap szép bejátszást Bogosavljevictől, könnyű gól. (29:21) (29:21)

57

TÖRÖK megy be a jobb szélről, a rövidbe lő, Savko benne volt a találatban. (28:21) (28:21)

56

BOGOSAVLJEVIC bemutatja a passzt, majd begyalogol a kapuig. (28:20) (28:20)

56

Bakó Botond kér időt, hét góllal vezetnek a fehérváriak, kevesebb, mint négy és fél perc van hátra! (27:20) (27:20)

56

Becsérit kell megint ápolni, Barnával ütközött, valószínűleg a szemébe kaphatott bele az ellenfele. (27:20) (27:20)

55

Yuki Tanabe az első gólját lőtte a magyar bajnokságban! (27:20) (27:20)

55

TANABE lő gólt a hazai leindulás után. (27:20) (27:20)

54

Blazek könnyedén hárítja Becséri lövését, a másik oldalon Barna dob mellé. (26:20) (26:20)

54

Becséri Kittinél fújnak belemenést, az eset után a fehérvári játékos a lábához kap, a pályán kell ápolni. (26:20) (26:20)

53

BARNA lő gólt, a fehérváriaknál időközben Savko váltotta Kiss Évát a kapu előtt. (26:20) (26:20)