31.10.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

60

Bogosavljevic átemelési kísérletét fogja Blazek! (29:25) (29:25)

56

Bakó Botond kér időt, hét góllal vezetnek a fehérváriak, kevesebb, mint négy és fél perc van hátra! (27:20) (27:20)

51

Balog előtt szabad az út, KIss Éva fogja a ziccert lábbal! (25:18) (25:18)

51

Hajduch (Fehérvár) kapja meg harmadik kiállítását ma! (25:18) (25:18)

48

Kovács G. (MTK) ül le kettő percre! (24:17) (24:17)

47

Ishitate tör be, Blazek hatalmasat véd, a másik oldalon Török lő mellé a szélről betörve! (24:17) (24:17)

47

Időt kérnek a vendégek, úgy látszik, eldőlt a kettő pont sorsa! (24:16) (24:16)

46

BOGOSAVLJEVIC lövi be a hetest. (24:16) (24:16)

42

Wolf (MTK) ellépi, majd nem engedi elvégezni a szabaddobást, mehet le kettő percre! (20:15) (20:15)

40

TILINGER kegyetlenül bevágja a hetest, ez volt Tamara nyolcadik találata ma. (19:14) (19:14)

39

Khoudi (MTK) rángatja meg Mayert, ő is leül! (17:14) (17:14)

38

Bogosavljevic (Fehérvár) ül le kettő percre. (17:13) (17:13)

35

Mayer terül el a hatoson belül, kettő perc (Varga N. – MTK). (16:12) (16:12)

34

Időt kérnek a vendégek, nem túl magas a színvonal ma, és akkor még finoman fogalmaztunk! (16:12) (16:12)

34

Hajduch nagyon rosszul indítja Csákit, majd az MTK ismét elveszíti a labdát, Csáki ajtó-ablak lehetőséget ront el! Te jó ég! (16:12) (16:12)

31

Tilinger nagyon csúnyán fölé dobja a hetest. (14:12) (14:12)

30

Két másodperccel a vége előtt TILINGER nagy gólt ragaszt átlövésből a fővárosi kapuba! (14:12) (14:12)

30

Kiss Éva ebbe is belekap, de bemegy WOLF hetese. (13:12) (13:12)

29

TILINGER dobja be a hetest. (13:11) (13:11)

28

Kiss Éva védi Balog ziccerét, felrobban a csarnok! (12:11) (12:11)

27

Kiss Éva védés, az egyik kolléga is a játékvezetőt szidja, a nézők tüntetnek, a haza mester sárgát kap, a játékvezetők nagyon rosszul vezetik a mérkőzést! (12:11) (12:11)

27

Csuka elcsúszik, Kazai (Fehérvár) lemegy két percre, elképesztő bírói tévedés, hozzá sem értek! (12:11) (12:11)

26

Khoudi átlövését Kiss Éva lábbal, a másik oldalon Horváth B. próbálkozását Kurucz kézzel hárítja! (12:11) (12:11)

25

TILINGER pattintja be a hetest a kapu jobb oldalába. (12:11) (12:11)

25

Ütempassz a beállósnak, Mayer a földön, Ábrahám (MTK) kimegy kettő percre és hetes! (11:11) (11:11)

25

BALOG magabiztosan végzi el a hetest. (11:11) (11:11)

23

BARNA kerül ziccerbe középen, Kiss Éva bravúrral hárít! (10:10) (10:10)

21

Szádvári Becséri hibája után ziccerben, óriási Kiss Éva bravúr! (9:9) (9:9)

21

TILINGER magabiztosan értékesíti a hétméterest. (9:9) (9:9)

19

Időt kér Bakó Botond, a hazaiak trénere! (8:8) (8:8)

19

Szádvári ziccerét Kiss Éva védi, a kipattanó a fehérváriaké! (8:8) (8:8)

18

Becséri hatalmas ziccerét fogja Kurucz, a labda marad a hazaiaknál! (8:8) (8:8)

15

Khoudi (MTK) áll ki kettő percre! (7:7) (7:7)

Elnézést kérünk, technikai okok miatt közvetítésünk csak pár perc késéssel kapcsolódik be a mérkőzésbe, de ne menjenek sehova, hamarosan jövünk!

29:25

Fehérvár KC: Kiss Éva, Savko – Májer, Hrabovszky, Lackovic, Tanabe, Csáki, Tilinger, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Ishitate, Mayer, Kazai Vezetőedző: Bakó Botond

MTK-Budapest: Kurucz, Blazek – Csuka, Horváth D., Varga N., Ábrahám, Balog B., Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács G., Khoudi, Wolf, Valovics, Schmidt Vezetőedző: Horváth Attila

Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor