FTC - Tiszavirág Szeged

10:9

esemény vége (3:2, 3:2, 3:2, 1:3)

31.10.2014, 19:30 • Népliget • Tibor Hortobágyi

Bár a Ferencváros szinte négy negyeden keresztül uralta a játékot, a Szeged majdnem kihasználta a hazaiak könnyelműségét és izgalmassá tette a végjátékot. Ennek ellenére megérdemelt a Fradi győzelme, mert a vendégek többször hibáztak elől, ami megbosszulta magát. Köszönöm ma esti figyelmüket, további szép estét kívánok! (20:42:46)

32

Vége a mérkőzésnek.

32

A kapufáról kipattanó labda a hazaiaké!

32

ALJOSA KUNAC gyorsan kihasználja a fórt, így izgalmassá téve az utolsó percet! (10:9)

31

Gárdonyi blokkolja a bal szélről érkező kísérletet, ami akár a mérkőzést is eldöntheti!

31

Jansik befordul centerben, de az ejtése a felső lécre száll.

30

CHILKÓ MÁRTON fórban szépít, és lő a bal alsóba! (10:8)

30

MARNITZ GERGŐ a jobb szélről egy szép csuklómozdulattal ejti át Meixner felett a labdát! (10:7)

30

Kunac bejátszása nem jut el a centerig.

29

Meixner szerzi meg a hazai játékos elől a labdát.

29

Gárdonyinak most a jobb kapufa is besegít!

28

Gárdonyi sarokra üti Manhercz Krisztián bombáját.

28

VARGA ZSOLT négy méterről lő a kapuba középről! (9:7)

28

Kontra a Ferencváros ellen.

27

Marnitz szerez labdát középen.

27

A túloldalon Meixner zárja jól a rövidet a jobb szélen.

26

Gárdonyi hátrányban is hárítani tud.

26

Csapó pontozódik ki a Fradinál.

25

A kétméteres vonalon belülre úsztak a hazaiak, így jöhet a Szeged.

25

Elkezdődött a negyedik negyed, a Ferencváros hozza el a labdát a ráúszásnál.

Mondhatni csak a szokásos, hiszen a Fradi ezt a negyedet is 3:2-re nyerte. A negyed eleji rohanást követően viszont a végére összekapta magát mindkét együttes. A látottak alapján csoda kellene a Szegedtől, hogy pontot mentsen.

24

Vége a harmadik negyednek.

24

A Szegednek még négy másodperce marad, és Varga Péter időt kér.

24

Magas a centernek bejátszott labda.

24

A labdaszerzést követően Varga Zsolt időt kér.

24

A blokkról levágódó labda után, fordulhat a Szeged.

23

MANHERCZ KRISZTIÁN öt méterről lő Gárdonyi feje felett a hálóba! (9:6)

23

KATONÁS GERGŐ kilenc méterről hatalmas gólt zúdít a kapuba! Senki nem hitte el, hogy onnan ellövi! (9:5)

22

Gárdonyi húzza le az ejtést.

22

A blokkról mellé pattan Ernyey kísérlete.

21

Kunac centerből hatalmas kapufát lő.

21

Meixner hárítja a távoli lövést.

21

PALOTÁS GERGŐ szintén a bal szélről eredményes fórban! (8:5)

20

MARNITZ GERGŐ a bal szélről kotorja be a labdát a rövid alsóba! (8:4)

20

A keresztlécről kipattan a labda, de marad a Ferencvárosnál.

19

Gárdonyi megfogja Kunac jobb alsóba tartó labdáját.

19

NYÉKI BALÁZS töri meg a rohanást és a bal alsóba lő! (7:4)

19

Megint kontra miatt törik meg a játék, fordulhatnak a hazaiak.

18

Nem jut el lövésig a Ferencváros ebből a támadásból.

18

Gárdonyi üti saját emberhez Varga bombáját.

17

Sok a technikai hiba, hiszen a Fradi ellen is támadófaultot ítélnek.

17

Fórban kontrát fújnak a Szeged ellen.

17

Elkezdődött a harmadik negyed, játékvezetői labdát követően végül a Szegedé az első támadás.

A Ferencváros tovább növelte előnyét annak ellenére is, hogy az emberelőny-kihasználásuk nem mondható jónak. A Szeged többször is üresen hagyta a hazaiak bal kezeseit és ez megbosszulta magát. Mindenesetre a vendég szépítés még életben tartotta a csongrádiak reményeit. Hamarosan folytatjuk!

16

Támadásban viszont hibáznak a vendégek, az emberelőnyt követően rögtön elpasszolják a labdát.

16

Az emberelőnyt követően eladják a labdát a hazaiak, a Szeged jól védekezett.

15

PALOTÁS GERGŐ lövése a felső lécről a gól vonalon túlra pattan! (6:4)

15

14

JANSIK SZILÁRD úszik meg, a lefordulást pedig góllal fejezi be, miután átejti Meixner felett a labdát! (6:3)

14

Fórban fújnak kontrát a Szeged ellen.

14

KOLOZSI MARCELLRE nem figyelnek a védők, aki a jobb oldalról a bal felsőbe lő! (5:3)

13

Kimaradt emberelőny a Szegednél is, nem sikerül bejátszani centerbe a labdát.

12

Kontra a túloldalon is.

12

A fórt nem sikerül kihasználnia a Ferencvárosnak, a kapu előtti szabálytalanság miatt kontrát fújnak a játékvezetők.

11

Emberelőnyben a Fradi, de előtte Varga Zsolt időt kér.

11

A Gárdonyiról kipattanó labda a hazaiaké.

10

NYÉKI BALÁZSRA nem mozdult ki senki, a hazaiak csapatkapitánya pedig így könnyedén lőtt a bal felsőbe középről! (4:3)

10

VARGA ZSOLT akcióból már nem hibázik, és a bal alsóba helyez! (3:3)

10

Jansik fórban fölé pattint.

9

Chilkó lövése levágódik a felső lécről.

9

Elkezdődött a második negyed, Csapó volt most a gyorsabb.

Eddig eléggé szoros a mérkőzés, viszont az első negyed alapján a hazaiak felé billen a mérleg nyelve. Azonban még nagyon sok van hátra. Mindkét csapat hagyott ki nagy lehetőségeket, majd meglátjuk, hogy ez kit befolyásol kevésbé.

8

Vége az első negyednek.

8

JANSIK SZILÁRD betalál volt csapata ellen! A bal szélről a rövid alsóba húzza a labdát! (3:2)

8

Támadószabálytalanság miatt rögtön a Fradihoz kerül a labda, de a kint lévő Meixner feletti ejtés nem jut túl a gólvonalon.

7

Időt kérnek a vendégek.

7

Meixner leszedi a bal felsőbe tartó labdát.

6

Gárdonyi hárítja Varga lapos büntetőjét!

6

Együttes erővel szerelik a szegedi védők a hazaiak centerét.

5

Az üresen hagyott KISS CSABA gond nélkül lövi a labdát Gárdonyi feje fölött a hálóba! (2:2)

5

Gárdonyi a bal felsőből üti ki Palotás löketét.

4

Nem jut el lövésig ebből a támadásból a Fradi.

4

AIDAN ROACH nagy erővel zúdítja a labdát a kapu közepébe! (2:1)

3

Kontra a Szeged ellen.

3

Meixner csap le jó ütemben a centernek bejátszott labdára.

3

A Szeged elől eladja a labdát.

2

Marnitz kísérlete levágódik a blokkról.

2

CSAPÓ MIKLÓS a támadóidő lejárta előtt, a jobb szélről a bal alsóba lő! (1:1)

1

CHILKÓ MÁRTON használja ki az első fórt, és lő a jobb oldalról a jobb felsőbe! (0:1)

1

Elkezdődött a mérkőzés, Manhercz Krisztián hozta el a labdát a Szegednek.

Igazi háromesélyes rangadóval várjuk Önöket, a férfi vízilabda OB I ötödik fordulójában! A Ferencváros a Szegedet fogadja a Népligetben.

A zöld-fehérek két szoros győzelemmel kezdték a szezont, a BVSC és a Debrecen ellen. A megerősödött OSC-vel viszont nem bírtak Varga Zsolték, a Szentesen aratott újabb győzelem azonban újra önbizalommal töltheti el a fővárosiakat.

Az átalakult Szeged pécsi sikerrel kezdte a bajnokságot, aztán Kaposváron szoros meccsen, egy gólgazdag csatában maradt alul egy találattal. Bár az UVSE-t otthon simán legyőzték, a Szolnok ellen súlyos vereséget szenvedtek a csongrádiak. Azonban a sorminta alapján győzelem következne.

Ehhez viszont vélhetően a Fradinak is lesz egy-két szava! Tartsanak velünk!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:30 - kor kezdődik..