A Híd-OSC-Újbuda - ZF-Eger

5:8

esemény vége (0:1, 3:0, 1:3, 1:4)

31.10.2014, 18:30 • Nyéki Imre Uszoda, Kondorosi út • Koppány Veres

Kedves Olvasók az Eger az utolsó negyedben biztosította be a dolgát, az első három negyed alapján azonban nagyon szoros mérkőzés volt! A hazaiaknál Kayes játszott hatalmasat és ő vitte előre a csapatot, a vendégeknél viszont Mitrovics lehúzta a rolót, míg Szívós Marci ismét csapatának a vezéregyénisége volt.

3 gólt nem lehetett érezni a két csapat között, de nyert végül az Eger. A hazaiaknak ez volt az első vereségük nagyon hosszú idő óta.

Remek rangadót élhettünk át együtt, köszönöm, hogy velem tartottak és tegyék ezt legközelebb is! (19:41:04)

32

32

Passzív játék miatt vették el a játékvezetők a vendégektől a labdát, azonban az előre hajított laszti ismételten az övüké.

32

Szívós szerzi meg a labdát, de nem fogja ezt már elkapkodni az egri együttes.

31

MILOS CUK lövése bepattant! 5:8 az állás!

31

BÁTORI lő óriási gólt! 5:7-re szépít az OSC!

31

Erdélyi jut a kiállítás sorsára a támadás akadályozása miatt.

30

Az OSC csapata kér időt.

30

SZÍVÓS MARCI! 4:7! Eldőlni látszik a mérkőzés?!

29

Juhászt állítják ki Szívóssal szemben elkövetett szabálytalanságáért.

29

Kayes próbálkozik, de fölé lövi.

29

CUK lő egy hatalmas távoli gólt! 4:6! Kezd elhúzni az egri csapat a negyedik negyed közepén!

28

Salamon vágja bele a blokkba.

28

Decker Ádám harcolja ki Angyal kiállítását.

27

Graham lövi a blokkba.

27

Ismét Vapenski riogatja a hazaiak kapusát, de még mielőtt ellőhette volna Kayes szerelte.