A Híd-OSC-Újbuda - ZF-Eger

5:8

esemény vége (0:1, 3:0, 1:3, 1:4)

31.10.2014, 18:30 • Nyéki Imre Uszoda, Kondorosi út • Koppány Veres

Kedves Olvasók az Eger az utolsó negyedben biztosította be a dolgát, az első három negyed alapján azonban nagyon szoros mérkőzés volt! A hazaiaknál Kayes játszott hatalmasat és ő vitte előre a csapatot, a vendégeknél viszont Mitrovics lehúzta a rolót, míg Szívós Marci ismét csapatának a vezéregyénisége volt.

3 gólt nem lehetett érezni a két csapat között, de nyert végül az Eger. A hazaiaknak ez volt az első vereségük nagyon hosszú idő óta.

Remek rangadót élhettünk át együtt, köszönöm, hogy velem tartottak és tegyék ezt legközelebb is! (19:41:04)

32

32

Passzív játék miatt vették el a játékvezetők a vendégektől a labdát, azonban az előre hajított laszti ismételten az övüké.

32

Szívós szerzi meg a labdát, de nem fogja ezt már elkapkodni az egri együttes.

31

MILOS CUK lövése bepattant! 5:8 az állás!

31

BÁTORI lő óriási gólt! 5:7-re szépít az OSC!

31

Erdélyi jut a kiállítás sorsára a támadás akadályozása miatt.

30

Az OSC csapata kér időt.

30

SZÍVÓS MARCI! 4:7! Eldőlni látszik a mérkőzés?!

29

Juhászt állítják ki Szívóssal szemben elkövetett szabálytalanságáért.

29

Kayes próbálkozik, de fölé lövi.

29

CUK lő egy hatalmas távoli gólt! 4:6! Kezd elhúzni az egri csapat a negyedik negyed közepén!

28

Salamon vágja bele a blokkba.

28

Decker Ádám harcolja ki Angyal kiállítását.

27

Graham lövi a blokkba.

27

Ismét Vapenski riogatja a hazaiak kapusát, de még mielőtt ellőhette volna Kayes szerelte.

26

Kayes kapja meg a labdát és be is fordul vele, de Mitrovics hárítja közeli bombáját.

26

VAPENSKI lövi el! 4:5! Fordít az Eger!

26

Bátorit állítják ki.

25

OSC nyerte a ráúszást, de az akciójukat befejezni nem tudták, mert szabálytalanok voltak.

25

Kezdődik az utolsó negyed.

Egyre szorosabbá, kiélezettebbé válik a meccs ahogy haladunk előre az időben. Az első negyedet az egriek nyerték, a másodikat az OSC és most a harmadikban megint visszajöttek a vendégek.

Rendkívül izgalmas meccset élhetünk át!

24

Vége a harmadik negyednek.

24

Erdélyi bombáját hárítja a hazai kapus.

24

Folyamatosan lehet hallani a szurkolók "Hajrá OSC!" bekiabálásait, jól jöhet nekik a hazai pálya előnye.

23

Bátori ejti kapura a labdát, de kicsivel fölé megy.

23

Lőrincz vállalja el a job szélről, de Bisztritsányi védi a lövését.

23

Eger kér időt.

23

Kayes maradt elől és kapja is alabdát, de nem sikerült betalálnia ezúttal.

22

ERDÉLYI BALÁZS húzza kapuba a Hosnyányszkitól kapott labdát! 4:4!

22

KAYES párméterről vágja a kapuba! 4-3 az OSC-nek! Bíztatják is rendesen Kayest a szurkolók!

22

Hosnyányszkit küldik ki.

21

OSC szerzi vissza a labdát.

21

Gór-Nagy kapja a labdát, de picit pontatlan, így csak a kapu mellé tudja továbbítani.

21

SZÍVÓS megszerzi második gólját és ezzel egyenlíti ki a meccset!

20

Salamon küldi meg, de Mitrovic hárítja a próbálkozást.

20

Vincze Balázs, a hazaiak mestere kér időt.

20

Bedő kap kiállítást.

19

Vapenski lő, de fölé megy.

19

Újabb hatalmas löket az egri oldalról, de a hazai kapusnak jók a reflexei!

18

Szívós dob óriási kapufát!

18

Hegedűs ejti kapura, de Mitrovic könnyedén szedi le a labdát a levegőből.

17

SZÍVÓS MÁRTON vágja be a labdát! 3:2-re változtatja az eredményt!

17

Elkezdjük a harmadik negyedet is.

Két ellentétes negyedet láthattunk Kedves Olvasók, hiszen az első negyedben Mitrovics kapuja bevehetetlennek bizonyult az OSC számára, a második negyedben azonban az OSC lehengerelte szabályosan ellenfelét.

Maradjanak velünk, biztos vagyok benne, hogy a folytatás is hasonló izgalmakat hoz a nagy szünet után!

16

Letelt a második negyed.

16

Páros kiállítás, Gór-Nagy és Cuk kapja.

16

Gór-Nagy lövi el a labdát, de jócskán mellé ment.

16

Pár másodperccel a vége előtt időt kér az OSC.

16

Cuk szabaddobását védi Bisztritsányi.

16

JUHÁSZ közelről ejti be a lasztit! 3-1-re vezet már az OSC!

15

Angyalt hozzák helyzetbe, de a másik oldalon is helyén van a kapus!

15

Mitrovic újabb bravúrt mutatt be egy közeli lövés alkalmával!

15

Egy pattintott labda vendég részről, de ez jócskán elkerüli a kaput.

15

GÓR-NAGY szerzi meg az OSC vezető gólját!

14

Vapenski próbálkozik, de a kísérlete Bisztritsányié.

13

OSC lő távolról egy hatalmas kapufát, majd Juhász elé esik a laszti, ő rá is lövi, de Mitrovic hárít!

12

Szinte az egész uszodában állnak, ebből is látszik a meccs komolysága!

11

Egriek teszik kapuelőterébe a labdát, de az átvétellel volt gond, könnyedén összegyűjtötte így a hazai kapus.

11

Decker Ádám kap kiállítást.

10

KAYES lóbál, ellövi és hatalmas gólt lő!

9

Mitrovic lehet, hogy megbabonázta az OSC játékosait, egyenlőre nem bírnak betalálni.

9

Erdélyi ér a labdához először, mégis az OSC tudja elhozni azt.

9

Elkezdődött a második negyed.

Nagy taktikai harcot folytat a két gárda, egyikük sem szeretne pont nélkül maradni. Egyenlőre egy Hosnyányszki találattal vezet az Eger.

8

Vége az első negyednek.

8

Graham lő mivel letelik lassan a játékidő, de sikertelen próbálkozás volt.

8

Angyalt állítják ki.

8

Továbbra sem tud kapura törni a vendég csapat, OSCnél a labda, de időt kér a mesterük.

7

1 perccel a vége előtt kérnek az egriek időt!

7

OSC jól védekezett, letelt a támadóideje a vendégeknek!

6

Kovács kb. 7 méterről teszi kapura, de Mitrovic továbbra is állja a sarat!

6

Salamon gyönyörűen pöcköli el ellenfele elől, ezzel indulhat az OSC!

6

Brguljan lövése a blokkról pattant felé!

5

Hosnyányszki szerzi meg az első gólt a meccsen!

5

Vapenski teszi be a labdát, de szabálytalanok a hazaiak.

4

Mitrovics parádézik, mindent megfog eddig.

4

Eger első kapura lövése a kapufán csattant!

4

Kayes szabálytalankodik fordulhat az Eger.

3

Bedő kapja a labdát és kapura teszi, de már szabálytalan volt előtte.

3

Bátori lő kapura, fejjel véd Mitrovic.

3

Cukot állítják ki.

2

Az egri csapatnak még nem volt lövése sem a meccsen.

2

Egy távoli lövés a hazaiaktól, de ezt is védeni tudja Mitrovics.

2

Bátoriék passzolják körbe a labdát.

1

OSC hozza el a labdát, Kayes lő közelről, de Mitrovic hárít!
Szép napos délutánt kívánok!

Két rendkívül erős csapat találkozik a mai rangadón!

A hazai csapat egy nagyon hosszú veretlenségi sorozattal rendelkezik, ami nem töltheti el túl nagy boldogsággal az Egernek szurkolók szívét. Pontosan 15 meccs óta nem találtak legyőzőre, legutoljára 2014. május 13.-án kaptak ki, akkor a KSI csapata volt a nyerőfél. Tabellán a 2. helyet foglalják el 12 szerzett pontjukkal (4 meccsből 4-et meg is nyertek) és csak a gólkülönbség miatt tart előrébb bajnoki riválisuk, a Szolnok. Szintén az egrieknek lehet egy intőjel, hogy a legkevesebb gólt kapta a hazai csapat.

Az Eger utolsó 9 meccsén csak egy csapattól kapott ki (viszont attól kétszer), a Szolnok tudta csak megverni őket. Egyébként az Eger mellett szólhat az akaraterő és a küzdeni tudás, mondom ezt azért, mert a 2014. október 22.-én megrendezett Szolnok elleni meccsükhöz volt szerencsém, és közvetíthettem. Azon a meccsen nagyon elhúzott a Szolnok, a második negyed után 5-1-re vezettek, de a végén az Eger hatalmas küzdéssel felhozták magukat 9-10-re úgy, hogy esélyük volt a 3 pont otthon tartására is!

Nagyon érdekes meccsre van kilátásunk, tartsanak velünk, ígérem nem bánják meg!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 18:30 - kor kezdődik..