3:0

vége (25:19, 25:20, 26:24)

31.10.2014, 18:02 • Városi Sportcsarnok, Kaposvár • Tamás Gobodics

0:0

Ebben a szettben sokáig vezetett a Kazincbarcika, a második technikai szünetben még néggyel is, innen nagy rohammal feljött a Kaposvár, majd elképesztő hajrában, óriási hangorkán közepette, 26-24-re behúzta a szettet és ezzel a mérkőzést is. Idei legszorosabb meccsét játszotta a Fino hazai pályán, de most sem vesztett szettet végül. A feladójáték akadozott Magyar Bálint híján, de megoldották a Demeter-tanítványok. A csapat szerdán Challenge Cup-mérkőzést vív a Tirana ellen, a Barcika pedig Szabó Dávid óriási meccse ellenére elszenvedte szezonbeli második vereségét. (19:23:51)

26:24

Befejeződött a 3. szett.

26:24

ÁSZ! Felrobban a csarnok, óriási ásszal arat győzelmet a Kaposvár!

25:24

Szabó és Bozóki sáncolja Szabó Dávidot, Németh-é a szettlabda!

24:24

Bozóki megint egyenlít, ez nem dől el 25-nél!

23:24

Juhász nyitása most hosszú, Blázsovicsé a szettlabda.

23:23

Inkább a centerjátékot erőlteti a Fino most, Juhász ezúttal is tökéletesen üti be.

22:23

Ász! Elképesztő hangulat, Demeter György ma először kénytelen időt kérni, két pontra a szettgyőzelemtől a Vegyész.

22:22

Szabó Máté egyenlít egy szép ütéssel, Szabó Dávid nyithat.

22:21

Tóth most jól adja fel, Juhász teszi be a helyére középen.

21:21

Egál ismét! Szabó Dávid a berohanó Bagics helyére ütötte vissza.

21:20

Szabó Dávid ismét jelentkezik, csak kívülre lehet sáncolni.

21:19

Megint Németh, Tóth nyitás után rosszul adja vissza a Barcika, az ütő lecsapja a háló mögé, ismét időt kér Dudás András.

20:19

Németh üti be könyörtelenül, tombol a közönség.

19:19

Szép védekezés után rossz feladás, 19-19-nél Kovács nyithat.

19:18

Időt kér a Kazinzbarcika, a második technikai szünet óta 7-2 a Kaposvárnak, kijöttek a gödörből Demeter György tanítványai.