82:75

vége (27:24, 52:39, 64:58)

31.10.2014, 19:00 • Vodafone Sportcentrum, Székesfehérvár • Ákos Pallag

39:59

Wood az elsőt bedobja, a másodikat kihagyja, de ismételten leszedik a pattanót a hazaiak. Hét ponttal nyeri a rangadót a Fehérvár! (82:75) (82:75)

39:52

Wood csak a másodikat dobja be, de a harmadik büntetője után leszedi a pattanót az Alba, és Wood ismét a vonal mögé állhat! (80:75) (80:75)

39:47

Időt kér az Alba Fehérvár, öt pont a különbség! (80:75) (80:75)

39:44

Brandon Wood! Nehéz dobást vállal el közelről, de beesik, hat pont a különbség, 16.6 másodperc van hátra! (80:74) (80:74)

39:25

Takács hármasa kimarad, az Albáé a pattanó! (78:74) (78:74)

37:42

Thomas ziccere lejön, de Edwards visszateszi, öt pont közte! (77:72) (77:72)

36:35

Tóth Péterre fújnak belemenést, füttykoncert az arénában, a Sopron pedig időt kér. (77:70) (77:70)

33:25

Tóth Péter triplája a sarokból!! (72:65) (72:65)

29:59

Kromah még eldobja a végén, de nem találja a gyűrűt sem, hat pont a különbség az utolsó negyed előtt! (64:58) (64:58)

26:40

Melvin triplája kimarad, a másik oldalon hasonló helyzetből Borisov berámolja. Hat ponton a Sopron, hazai időkérés! (59:53) (59:53)

26:15

Thomasújabb hármast süllyeszt el, 21 pontos! (59:50) (59:50)

24:34

Juhos két támadót is szed, majd faulttal együtt bedobja a palánk alól! (58:47) (58:47)

21:21

Milos Borisovot teljesen üresen hagyták, ő ezt egy hármassal bünteti! Hazai időkérés! (52:44) (52:44)

19:59

Thomas ziccere beesik 5 másodperccel a vége előtt, de még gyorsan válaszol rá Kromah egy villámgyorsa támadás végén! (52:39) (52:39)

18:59

Supola adja el a labdát, Thomas passza után Borisov tömi meg a gyűrűt. Hazai időkérés! (50:37) (50:37)

18:20

Supola középtávolija után Dénes adja el a labdát, majd Kromah ziccerével 50 pontnál az Alba! (50:35) (50:35)

16:27

Thomas tör be a festékre, faulttal együtt is bedobja! Supolán a fault. (42:32) (42:32)

15:10

Csorvási dupla a palánk alól, tíz pontos ő is! (40:27) (40:27)

14:03

Wood triplája kitáncol a gyűrűből, de Melviné a pattanó és egyből visszateszi, két pont! Tíznél jár az amerikai! (35:27) (35:27)

09:58

Edwards büntetői behullanak, majd Tóth Péter az utolsó pillanatokban nem kap fújást, három közte az első negyed után! (27:24) (27:24)